bianchi star

Hüseyin Kaynak

Aktif Üye
Tepki
51
Arkadaşlar ben bianchi star modelini çok sevdim sizce nasıl bisiklettir ben anlamam parça markalarından bir bakarsanız sevinirim.

Scudo

Hüseyin Kaynak

Aktif Üye
Tepki
51
@Serhat Ankaralı

max 500 lira amaç uzun yol için fln değil normal sahil yolunda sürmek için arkadaşlarla keyif için

Serhat Ankaralı

Aktif Üye
Tepki
65
@Hüseyin Kaynak

Anladım.Bianchi ye 500 lira gibi bir fiyat vermeyi düşünüyorsan bence biraz daha ver sedona borla al.600 lira fiyatı,peşin alacaksan pazarlık yaparsın.Hem sağlam hem de hafif bir bisiklet almış olursun.Ama illa ortada amortisör istiyorum dersen tabi başka seçenek yok.

• Beğen
Tepkiler: Hüseyin Kaynak

Hüseyin Kaynak

Aktif Üye
Tepki
51
@Serhat Ankaralı

ama işte o şansım yok 600 lira weremem sonuçta banada ailem alıyor bisiklet almaya zor ikna ettim birde 600 lira dersem hiç olmaz yani siz diyorsunuz bu paraya bundan iyi alamassınmı bana bu paraya başka bir bisiklette önerebilirsiniz..

Serhat Ankaralı

Aktif Üye
Tepki
65
@Hüseyin Kaynak

Yani ortadan amortisörlü şart diyorsan bu zaten iyi bir seçenek.Ama şart değil dersen 2. el bölümüne de bir bak tavsiye ederim.Şunlara da bir bakabilirsin fikir vermesi için :

Orta Amortisörlü : (link)
Orta Amortisörsüz :
(link)

• Beğen

onur ti

Aktif Üye
Tepki
95
2. el düşün derim. Örneğin 20bin liraya alacağın 2010 model sıfır arabayla 2. el 2008 model arasında mutlaka sınıf farkı olur. Bisiklette de sıfırı 800 hatta 1000 lira olan bisikleti 500e alabilirsin. :) Kolay gelsin.

• Beğen

mekonizma

Üye
Tepki
9
bana kalırsa hiç çift amotisorluye girme derim. benim ilk bisikletim bianchi jump tu ve çok beğenerek biniyordum 2 sene kullandım ve sanki ondan daha güzel bir bisiklet yokmuş havası içerisindeydim bu sene elime 2, el kron xc 1000 geçti bisikletin eksikleri vardı orjinal parçalarıyla eksiklerini tamamladım biraz masraf yaptım ve gerçekten bisiklet konusunda bi çağ atlamış gibiyim bisiklet sürmekten bu kadar zevk alacağımı düşünmezdim suanki bisikletim hem hafif hemde rahatlık bakımından çift amortisorluyu hiç aratmıyor. hafif bisiklet kullanmak gerçekten çok büyük bir avantaj ayrıca çift amortisorlu bir bisiklet sürdügünde her pedala bastığında enerjnının buyuk bır kısmını amortısor alır ve iyi yol alamazsın ve çok yorulursun. Sitede kron ilanlarına bakabilirsin xc 1000 modeli 450 500 lira civarına rahtalıkla bulabilirsin ve çokta memnun kalırsın diye düşünüyorum lafı çok uzattığımın farkındayım. inşallah yardımcı olabilmişimdir.

• Beğen