Bianchi Speed Aldım...

Kayıt
24 Mayıs 2011
Mesaj
22
Tepki
0
Şehir
İstanbul
Salcano NG 650 alacaktım ama servisi elinde olmadığını söyleyince Bianchi Speed aldım. Aldığım mağaza çok ilgiliydi, zaten 1 gün öncesinden konuşmuştuk bugün durumlar nedir diye sormaya gittim bir baktım adam bisikleti getirtmiş de kurdurmus bile, ücretsiz servis bakın kağıdını falanda aldım geldim. Kısacası bisiklet var mi diye gittiğim mağazadan bisikletle döndüm. Ufak tıkırtılar haricinde bisiklette bir sorun yok o tıkırtı da ilk bakında geçer insaallah. Peşin 300 TL ye aldım. Soruları olan arkadaşlar varsa yardımcı olmaya çalışırım. Bu arada bisiklet siyah beyaz.
 
Scudo
Kayıt
5 Mayıs 2011
Mesaj
96
Tepki
15
Şehir
Ankara
Hayırlı olsun güle güle kullanın, biraz ağırdır mağırdır ama taş gibi bisiklettir.
Bende de var, 2. bisiklet olarak kullanıyorum arada sırada. Yalnız bir önerim var, maşayı temizlerken dikkat edin, yoğun çamurlu bir sürüşten sonra tanzikli suyla yıkadım maşa düzen tutmadı bir daha. Sıkıştıktan sonra bırakırken takılıyor, yağladım falan ama nafile...
 
Kayıt
24 Mayıs 2011
Mesaj
22
Tepki
0
Şehir
İstanbul
Hepinize teşekkür ederim. Umut Bey gerçektende ilk binişimde ağır geldi ancak zamanla alışırım. Sağlam olması güven verici birşey. Insaallah kazasız, belasız devam ederim :)
 

serkan yıldız

Daimi Üye
Kayıt
1 Ağustos 2009
Mesaj
248
Tepki
163
Şehir
İSTANBUL
Benim ilk bisikletimdir. Kendisiyle 1500 km kadar dostluğumuz oldu. Sahilde falan kullanacaksanız her türlü işinizi görür. Güle güle kullanın...
 
Kayıt
24 Mayıs 2011
Mesaj
22
Tepki
0
Şehir
İstanbul
Teşekkür ederim. Üzerinde bianchi yazan demir çok kalınmış resimlerde öyle görünmüyor ama..
 
Kayıt
24 Mayıs 2011
Mesaj
22
Tepki
0
Şehir
İstanbul
Bisikletin yol tutuşu çok iyi. Düşmek için biraz uğraştım ama olmadı. Tabi yol tutsunun iyi olmasının bir dezavantajı hızlanmak ve hızı korumak zor. Dik bir yokuştan son hız korkmadan inebilirsiniz, 10 m. kala frenlemeye başlasaniz bile rahatça durabiliyor.
 

Eser Sevinç

Eskiden buralar dutluktu
Kayıt
5 Nisan 2011
Mesaj
1.971
Tepki
3.013
Yaş
40
Şehir
Ankara - Eskişehir
İsim
Eser Sevinç
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Hayırlı olsun bisikletiniz, güle güle kullanın, yokuş çıkarken zorlar biraz ama o fiyata alınacak en güzel bisikleti almışsınız. Kazasız belasız bol pedallamalar.
 
Kayıt
24 Mayıs 2011
Mesaj
22
Tepki
0
Şehir
İstanbul
Teşekkür ederim, yokuşlar zorluyor ama vitesi düşürünce sorun olmuyor; zamanla alışırım. Bu arada bir üst mesajdaki motorlu Speed hoşmuş :) Gerçe bisikletin bir anlamı kalmıyor ama kullanan kişi öyle istemiş, tercih meselesi :)
 

akifberkant

Forum Bağımlısı
Kayıt
3 Temmuz 2010
Mesaj
1.235
Tepki
1.597
Şehir
-Kırklareli-İstanbul
Bisiklet
Salcano
@Tolga Çakar

Evet tercih meselesi, arkadaş öyle yaptı ve artık onun bisikleti ne yapalım. Yalnız şunu söyleyeyim o Speed beni hiç yolda bırakmadı, şehirde de arazide de keyifle kullandım. Yalnız uzun ve dik yokuşlarda yoruyordu, onun dışında hakkını verdi. Size de tekrar hayırlı olsun.
 
Kayıt
5 Mayıs 2011
Mesaj
96
Tepki
15
Şehir
Ankara
Aslında yokuşlarda yoruyor diyoruz ama bugün çok baba bir tur yaptık kardeşimle, tamamı dağ taş yokuş iniş. Bende Drag vardı kardeşimde Speed. Valla yol boyunca peşimden hiç ayrılmadı, hatta çok dik yokuşları benden önde çıktı. Yol sonunda da ben ne kadar yorulduysam o da o kadar yoruldu.
 
Yukarı Alt