Bianchi speed 1000 yerine önerebileceğiniz bisiklet?

semih_07

Aktif Üye
Tepki
52
Bisiklet
Sedona
selam herkese :) arkadaşlar 1.5 sene önce en ucuzu olduğu için bianchi 1000 almıştım 390 tl ye biraz maymun iştahlıyım bisikleti alıp binmem belki diye en ucuzunu almıştım şimdi değiştirmek istiyorum gerçi şuanda bütçe çok iyi değil kredi kartlarını kapattım peşin alacağım o yüzden çok pahalı olmayan biraz daha iyi bir bisiklet önerisi istiyorum.21 viteste yetmiyor sürat yaparken 24 vitesli olması tercihim yada daha yüksek viteslilerde varsa siz önerin ikinci elde olabilir sahibinden.comda iki tane buldum (link) bu biraz pahalı geldi diğeride kron xc250 disk frenli (link) bu bisikletler daha iyimidir yoksa değiştirdiğime değmezmi sizce? almışken biraz iyi olsun istiyorum aslında para olsa en iyisi alsak ne güzel olurdu :) bisiklete binmeyi çok seviyorum çünkü :D son olarak 1000 liraya kadar bütçe ayırabilirim maksimum.birde bu kronların vitesleri gibi değil sanırım benim bisiklette vitesler direksiyonda bunlar dışarıda elinde basıyorsun herhalde bu özelliği hoşuma gitmedi çok fazla ama neyse.

Scudo

Berat Öztürk

Forum Bağımlısı
Tepki
244
İsim
Berat
Başlangıç
2009—10
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Bianchi speed 4000 aldım normal fiyatı 540 480 e aldım çok memnunum tavsiye ederim :)

semih_07

Aktif Üye
Tepki
52
Bisiklet
Sedona
aslında geçen gün bir tane bianchi gördüm çok hoşuma gitti bianchi 8000 yada 9000 di sanırım koltuk incecikti ve ortası delikti modeli öyle sanırım hasta oldum 900 küsür liraydı ama bianchi almak istemiyorum şimdiki bisikletimi alırkende herkes kron önermişti ama yazdığım gibi ben en ucuzunu almıştım şimdi bianchi almak istemiyorum kron istiyorum modelleri hoşuma gidiyor gerçi bianchilerde çok güzel ama kronlara takıntım oluştu vitesleri hoşuma gitmedi sadece.

burak özgüng

Daimi Üye
Tepki
127
Bisiklet
Cannondale
senin makine çelik sanırım hocam.xc250 fiyatı iyi bedenine uyarsa dağlar gibi fark olur şu an sürdüğünle.
çok rahat 4 kilo daha hafif kron cx250.

Berat Öztürk

Forum Bağımlısı
Tepki
244
İsim
Berat
Başlangıç
2009—10
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
kardes sn fiyat aralığına göre gişt beğen zaten kron daki viteslerde bianchide kiler de genel olarak aynı kronun tek artısı 7005 kadro ve ömür boyu garanti :)

Bana sorarsan git bisikletciye elindeki bütün paranla kadrosunu en beğendiğin bisikleti al sakın gidip ama salcano ng650 falan alıyım deme onun dışında kron xc150 xc250 sedona 701 711 borla bianchi modelleri ni tercih edersen üzülmessin

semih_07

Aktif Üye
Tepki
52
Bisiklet
Sedona
hafif olması benim için artı olur tabi.peki bu ilandaki arkadaşın sattığı kron xc 250 disk fren nasıl sizce 550 tl ye satıyor 23 temmuzda almış daha 2 aylık almak mantıklı değilmi sizce. birde sıfır alırsam eğer buradaki bisikletçilerle internettekilerin fiyatları arasında 100 lira fark var kronbisiklet.com dan almak mantıklımı aldığımda kurulum yapılması gerekecek sanırım geldiğinde onun içinde servise gitsem para alırlarmı yoksa ücretsiz kurarlarmı bilginiz varmı ?

semih_07

Aktif Üye
Tepki
52
Bisiklet
Sedona
arkadaşlar ben bisikleti satmak için ilan vermiştim az önce şimdi biri aradı takas edelim dedi elinde Salcano NG 650 29 HD diye bir bisiklet varmış sıfırı 750 tl dedi normal ng 650 değil hd olanı dedi 29 jant disk fren varmış üzerine 250 lira para istedi sice değermi yoksa değmez mi ? berat bey sizin fikriniz ne ng 650 alma dediniz ama bu değişik sanırım normal olanından değil.

Kerem YILDIZ

Aktif Üye
Tepki
38
Bisiklet
Merida
bianchi speedler 26". hız yapmak ve araziye girmek istiyorsan sana hibrit bisikletleri öneririm 28" jantlı.

semih_07

Aktif Üye
Tepki
52
Bisiklet
Sedona
az önce bir bisiklet beğendim çok güzel yaa :D (link) kafaya koydum bunu alıcam 1600 tl am o jantlar ne öyle ya o kadar para vermek istemiyorum ama aşık oldum bisiklete resmen biraz beklemem lazım tabi almak için :D