bianchi smart

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında sarper semiz tarafından paylaşıldı.

1. sarper semiz

sarper semiz Yeni Üye

ben bianchi smart markalı bisikleti almayı düşünüyorum sizce nasıl bir bisiklet tavsiye edermisiniz yorumlarınızı bekliyorum

şimdiden teşsekürler :in:

2. Orhan ATAK

Orhan ATAK Aktif Üye

Seviye:
    şehiriçinde turlar yapıcaksanız yani günlük kısa gezmeler yapıcaksanız size ideal bir bisiklet :) ama yok ben şehirler arası yolculuk veya kamp falan yaparım diyorsanız birazdaha üst modellere bakmanızı tavsiye ederim :)

Fiyat bütçenizide yazarsanız daha iyi yardımcı olabiliriz :)

sarper semiz bunu beğendi.
    sarper semiz

sarper semiz Yeni Üye

ya bianchi modellerinde astro ve lock modelleride var ama onlar fiyat olarak daha ucuz binachi ozel seri var birde onlarada bütcem yetmiyor yani o bisikletin kalite durumunu soruyorum nasıl iyimi sizce

4. Orhan ATAK

Orhan ATAK Aktif Üye

Seviye:
    anladım, dediğim gibi eğer kısa mesafeli turlar yapıcaksanız o bisiklete güvenebilirsiniz yani kaliteli (kısa turlar için), ama ben o bisikletle şehirler arası tura çıkmamaya çalışrım :) bence siz biraz daha bütce ayırıp özel seriye doğru adım atın ;) veya whistle kron sedona gibi modellerede yönelebilirsiniz :)

5. Adem Sönmez

Adem Sönmez Aktif Üye

Seviye:
    Genelde bisikleti aldıktan kısa bir süre sonra kullanım mesafesi artıyor. İşte aldığınız bisikletin malzemesi o yolda kendini gösteriyor. O zaman o çok sevdiğiniz bisikleti parçalayaasınız gelir.

İlginizi Çekebilir

upload_2016-11-16_14-15-13.png
Bu sabah @emrah9700, kullanmaya başladığı güç ölçerle ilgili bir iki soru iletmişti whatsapp'tan. Astigmat başlangıcı nedeniyle telefondan okuyup yanıt yazmam zor. Sorularını buradan yanıtlamaya...
upload_2016-8-24_10-50-58.png
Sistemli çalışmak, gelişmek ve yarışlarda iddialı olmak isteyenler için akıl dolu bir site var. Adı Xert Online Xert Online | Login Baron firması bu siteyi hazırlarken aynı zamanda Garmin Edge...
2015-04-02 15.34.13.jpg
Arkadaslar yaklasik 10 dk once arkadas ile okul cikisi eve gelirken azicik dikkatsizlik ve sov yapma derdinden oturu 10 km ile giderken pat diye yan dustum. Bisikletin gidonunu arkadas tuttu onun...