Bianchi slr 200-Whistle-Carraro..Hangisi İYİ

Tepki
5
@KIVANC YILMAZTURK

Kıvanç o sarı model kalmamış ve dediğin gb 1000 tl miş fiyatı.Bu ürün 800 tl olcak ama vites takımı falan shimona 2300..ben cok özelliklerden anlamadığım için arkadaşların da görüşünü alayım dedim.:)

Scudo
Tepki
5
@KIVANC YILMAZTURK

Kıvanç o sarı model kalmamış ve dediğin gb 1000 tl miş fiyatı.Gelmicekmişte.Bu ürün 800 tl olcak ama shimona 2300..3 haftayı bulacak gelmesi..ben cok özelliklerden anlamadığım için arkadaşların da görüşünü alayım dedim.:)

KIVANC YILMAZTURK

Daimi Üye
Tepki
183
Üzüldüm ya fakat bu modelle beraber başka modellerde gelir ellerine 2300 serisi sora serisinden olması lazım diye hatırlıyorum yani başlangıç için iyi ve fiyat olarakta abartı değil zaten :D

Tepki
5
@KIVANC YILMAZTURK

Bu ürün koymuş olduğum Whistle yada Carraro dan iyi mi ki? Değil gibi geldi bana..Ben başlangıçtan ziyade hafif ortayollu bir bisiklet istiyorum beni epey götürsün diye..

Gökhan Toros

Forum Bağımlısı
Tepki
7.568
Başlangıç
2009—10
@Süleyman Göçmez

Campy setli bisiklet satılmıyor neredeyse. Getiren firma yok, o nedenle ilk alanların çoğu mecburen Shimano alıyor. (Sram için de geçerli bu, sram setli bisiklet de çok az)

Campagnolonun bütün parçaları kendisine özel olduğu için Shimano'dan geçmek yerine Shimano üzerine giderek upgrade ediyor insanlar.

O nedenle Campy set kullanan insan sayısı çok az.

• Beğen
Tepkiler: Süleyman Göçmez

Efe Coşan

Üye
Tepki
12
@Süleyman Göçmez
Ben whistle tercih ederdim. En başta görüntüsü beni cezbediyor ve teknik özellikleri de gayet yerinde. Ama bu iş çok subjektif. Bisikletlere bak ve gönlünden geçeni al derim.

• Beğen
Tepki
5
@Gökhan Toros

Cok az anladım Gökhan:)hangisi iyi shmona sora mı yoksa camp mı..sen bana shimona mı almayı tavsşye edıyosun şimdi..:)

Gökhan Toros

Forum Bağımlısı
Tepki
7.568
Başlangıç
2009—10
@Süleyman Göçmez

Campagnolo alın derim ben :)

Xenon 10lu sistem, Sora ise 9'lu. Bu bile büyük bir fark.
Shimano'da 10lu sistem almak için en az 105 almanız lazım ki 2500-3000 liralık bisiklette var 105 set :)

uğur kocaağa

Daimi Üye
Tepki
193
Ben olsam 3 ü arasından Whistle tercih ederdim campagnolo kompenant kulağa hoş geliyor bu arada kilosuda 9,55 . Ama farklı olarak Trek 1.1 de fena tercih olmaz.

• Beğen
Tepki
5
@uğur kocaağa

Mrb Ugur

Bu whistle1.250 tl.TREK ise 790 euro..arada epey bı fark var
bu monoc la şu linkteki bisikleti kıyaslarsan. düşüncen ne olurdu__

(link)

• Beğen
Tepkiler: uğur kocaağa

KIVANC YILMAZTURK

Daimi Üye
Tepki
183
Whistle daha iyi B'twinden tabi ki ama Süleyman sen bu gidişle bisiklet ya alamıycan yada bütçeni biraz daha yukarı çekçen bak söylemedi deme senin sonun pek iyi değil :D sıyırmaya doğru gidiyorsun haha :)

Tepki
5
@KIVANC YILMAZTURK

Ya kıvanc sorma valla.:)bu c.tesı bu işi bitiricem ve senle tura cıkıcaz:)
Whistle modoc u en son 1.200 tl taksıtlı fıyata bıraktılar bana:) ben bu konuda ıyı değilim..ama ılerde senın saatler ıle ılgılı bı sorun olursada adres benım..ben yurtdısından marka saatler getırıyorum koleksyoncuyum kendım..bu bisiklettende sen daha ıyı anladıgın ıcın sana ıhtıyacım var:)
acıkcası benım aklım carraronun tıpınde kaldı:)ama whistle yı alcaz galba:)

KIVANC YILMAZTURK

Daimi Üye
Tepki
183
(link)

Carraronun bu bisikleti ise bizim burada bir arkadaş kullanıyor gerçekten çok akıcı bir bisiklet göbekler olsun aynakol olsun çok akıcı bence bu olabilir aradığın bisiklet diye düşünüyorum bu arada eğer öyle bir şey olursa ulaşırım şimdiden teşekkürler :D

• Beğen

uğur kocaağa

Daimi Üye
Tepki
193
@Süleyman Göçmez

Öncelikle benim fikrim Linkteki bisiklet fena birşey değil ama Whistle Monoc her koşulda bence alınmaya değer. 9,5 kilo, Campagnolo kompenantlı ve sağlamlık hissi veren bir kadroya sahip. Ben olsam Modoc'u alırdım.