Bianchi sl2 200 hakkında

m.varolfb

Forum Bağımlısı
Tepki
1.014
selamlar sevgili forum dostları, bir mtb kullanıcısı olarak mtb bisikletimin yanına bir de yol bisikleti almak istiyorum, ama çok fazla bütçe ayırmak istemiyorum. Bianchi slr 200 fiyat ve görüntü açısından cazip gibi geldi bana. bu bisiklet hakkındaki düşüncelerinizi almak istiyorum.... TEŞEKKÜRLER şimdiden...

Scudo

sadık özer

Forum Demirbaşı
Tepki
158
Bisiklet
Beldeyama
resimleri koyar ve özellikleri yazarsan daha çok kişi yardımcı olur diye düşünüyorum

• Beğen
Tepkiler: m.varolfb

sonEr´´

Forum Bağımlısı
Tepki
1.421
Bisiklet
Salcano
Bianchi'lerin açıları güzel...Geotech Air'den sonra Bianchi Champion'a bindim.Çok rahattı ve uzun binişlerde hiç rahatsız olmadım..Güvenle tavsiye edebilirim...

• Beğen

Cycleone

Forum Bağımlısı
Tepki
552
Bende 2009 SLR 200 var.3 aydır kullanıyorum.Memnunum.Özellikle görüntü olarak fiyatına göre gayet iyi ;

(link)

• Beğen

m.varolfb

Forum Bağımlısı
Tepki
1.014
@FREEKARTAL

teşekkür ederim, bir de ağırlığı konusunda bilgi verirseniz memnun olurum...

Cycleone

Forum Bağımlısı
Tepki
552
Fabrika çıkışı ağırlığı 10.5 kg fakat 2.ellerde sahipleri parçalarını değiştirdiği için ağırlık değişiyor.Benimkini tartmadım ama 10.5 kg'dan daha ağır olduğu kesin.Eski sahibi bazı parçalarını mtb parçalarıyla değiştirmiş.2.el alacaksanız mümkün olduğunca orjinal olmasına veya yol bisikletine sadık kalarak parça değiştirilmiş olmasına dikkat edin.

m.varolfb

Forum Bağımlısı
Tepki
1.014
@FREEKARTAL

tşk ederim, sanırım sıfır alırım çünkü fiyatı uygun ve taksit de yapıyorlar. Sağlıcakla kalın...

suzunkopru

Forum Bağımlısı
Tepki
1.474
SLR 200'ler güzel. Tavsiyem üzerine biraz daha ekleyip SLR 1050 almanız. Daha sonra parça veya kadro değiştirmenize lüzum kalmaz.

• Beğen