Bianchi SETRA hakkında????

woodgate

Üye
Tepki
2
merhabalar bisiklet almaya karar verdim sitedeki yorumların bir çoğunu okumaya çalıştım bianchi mi bisan mı karar veremedim bulunduğum şehre(KAYSERİ) göre imkanların çok fazla olmadığından bianchinin setrası hoşuma gitti peşin 370ytl en son fiyat dendi.. çok bilgili değilim bu konuda 300-350 civarı tavsiyelerinizi bekliyorum..
Kayseride sedona yok sanırım bayilikleri yok..

Kadro:Ön:Alüminyum 7005

Arka:Hi-ten Amortisörlü

Maşa:Amortisör ''HL-ZOOM''1.1/8''

Jant:Airline Byte Teker Seti 26''MTB 4x9 Özel örüm

Lastik:Cheng Shin 26x1.95 53-559 siyah

Vites:Shimano Tourney TX Series 21 vites

Fren:V-Fren Alüminyum

Sele:İtalyan-selle royal 5054URT Energy

Scudo

Koray Karaman

Forum Bağımlısı
Tepki
752
2 tane konu niye açtın anlayamadım :S diğer açtığın yere bakarsan gerekli şeyleri yazdım..

woodgate

Üye
Tepki
2
onu yanlış yere açmışım admine ö.m attım yardımın için teşekkür ederim

Koray Karaman

Forum Bağımlısı
Tepki
752
Önemli değil görevimiz :D

Setranın geçen seneki modeli ultra diye geçiyordu..Bende ondan alıcaktım ama o zaman hiçbir bilgim yoktu araştırdım ve araştırırken bu siteyi buldum gerçektende çok memnun kaldım bu siteden..Trek 4500 aldım ve süper bir seçim yapmışım :) iyiki bu site var ;)

Spec

Forum Demirbaşı
Tepki
659
O bisiklete para verirsen pişman olursun. İstanbuldan sedona borla getirtebilirsin. Kargoyla gönderir bisikleti aldığın firma.

• Beğen
Tepkiler: woodgate

Mithrelios

Daimi Üye
Tepki
167
sitedeki yorumların çoğunu okuyup nasıl bianchi veya bisan almaya karar verdin çok merak ettim doğrusu. herkes bas bas bağirmakta bu bisikletler alinmaz diye.

üstteki arkadaşın dediği gibi kargo ile alabilirsin bisikleti başka bir şehirden. tabi görerek alsan daha iyi olur fakat bianchi alacağina daha iyidir sanki.

woodgate

Üye
Tepki
2
neden ters ters cevaplar verdiğinizi çözmüş değilim arkadaşım eğer yorum yapacaksan bana bişey tavsiye et.. tamam anladık anlıyosun bu işten.. tavsiye edilen bisikletleri okuduğum şehirde bulamıyorum heryer bianchi ve bisan kaynıyor eğer kayseride sedona satan biyer warsa ve bilen arkadaş warsa yardım ederse sewinirim.. ayrıca ben bisikleti istanbuldan getirtirsem bir sorun çıktığında onu servis için istanbula mı götürcem?? beni bu düşündürüyo..

kontmesrep

Üye
Tepki
0
dostum yazdığın bu cvp için ayrıca teşekkürü yazmak istedim.öğretici bir yaklaşım olmuş...