Bianchi Sauk

ömürcan güler

Aktif Üye
Tepki
25
Arkadaşlar Bianchi Sauk'a ne gibi eklemeler önerirsiniz. Şu an bisiklet aldığım halde duruyor. Yani çıplak bir bisikletin üstünü giydiriyormuş gibi düşünün :D ne alınması gerekir?? Şimdiden teşekkürler!..

Scudo

akifberkant

Forum Bağımlısı
Tepki
1.566
Bisiklet
Salcano
@ömürcan güler

Sauk güzel bisiklet, kazasız belasız güzel günlerde kullanasın İnşallah. Sorunuz aksesuar ise benim çok farklı tavsiyelerim olmayacak,ama suluk, portatif pompa, ön ve arka ışıklar, belki gidona takılan kronometre ya da yol bilgisayarı gibi aksesuarlar güzel olur

• Beğen
Tepkiler: ömürcan güler

Bikeman-c

Aktif Üye
Tepki
51
Ömürcan bisikletin hayırlı olsun. Tipi ve özellikleri çok süpermiş. Full deore galiba demi ? Lastiklerde SCHWALBE 26X2.10 süper. Acaba memnunmusun bisikletinden biraz anlatabilirmisin. Fotoğraflarını da eklersen sevinirim. Güle güle kullan.

• Beğen

mekonizma

Üye
Tepki
9
bnde sauk kullanıcısıyım merak eden arkadaşlar için söyleyebilirimki gerçekten çok güzel bir makine sürmeye doyamıyorum lastiklerin 2,10 olması arazi şartları ve tutuş yönünden güzel ayrıca kalın lastik bisiklete ayrı bir güzellik katıyor fakat uzun mesafelerde lastiğin ince olmasını arayabilirsiniz.yinede alacak kişi pişman olmayacaktır

• Beğen

Bikeman-c

Aktif Üye
Tepki
51
Sauk çok güzel de daha vakit bulamadık işten güçten. İnşallah haftasonu.

Bir de kafama takıldı acaba 18'' almakla hata mı ettim. Boyum 1.83 falan ama ya da benimkisi büyük mü. Sauk'larda 18'' var mı yoksa 18,5 mi ?

• Beğen

ömürcan güler

Aktif Üye
Tepki
25
@Coşkun Çağlan

Valla şu kadarını söyleyeyim bisikleti alalı 2 ay falan oldu hiçbir şikayetim olmadı şu ana kadar. Sağlam,hafif,hızlı ... Bisiklette aradığım tüm özelliklere sahip. Herkese tavsiye ederim. (Fotoğrafları da ekleyeceğim ;) )

akifberkant

Forum Bağımlısı
Tepki
1.566
Bisiklet
Salcano
@Coşkun Çağlan

Kadro boyu hesaplaması ile ilgili forumda bilgi ve tartışmalar var. Onları bir incelemeniz faydalı olacaktır. Yalnız şunu belirteyim, benim boy 1.85, 19'' kadro kullanıyorum ve rahat. Bence size 18 '' normaldir. Daha küçük kadro size küçük gelebilir ki küçük kadro kullanmak çok sıkıntılı olur