Bianchi Sauk Ultegra 2011 model Karbon Yol Bisikleti

bianchiultra

Forum Bağımlısı
Tepki
226
Tüm forumculara selamlar;
Herkeste biliyor ki artık Bianchi markası Avrupanın en büyük fitness ve spor malzemeleri üreticisi Hollandalı ACCELL GROUP satıldı.ACCELL GROUP şu an; Lapierre,Koga ve bunun gibi 16 büyük markanın sahibi bende bu seneki Hollandalı Bianchi!nin kataloğuna baktım ve bu yıl monokok kadro karbon yol bisiklet üretmişler.Benimde kanım ısındı almayı düşüyorum bende şöyle bi karar aldım bu bisikleti alma tercihini siz forumculara bırakıyorum evet size bırakıyorum siz olsanız alır mısınız .böyle bi karar forumda ilk olsa gerek gelen yorumlarda ''siz tercihinizi yapmıssınız yada size güzel geliyosa kanın ısınmışsa bize laf düşmez'' diyeceksziniz ama ben bu kararı size bıraktım.bir ilk daha söylemek gerekirse alacağım ilk karbon yol bisikletim olacak şimdiden yorumlarınız ve ilginize tşkler
BİSİKLETİN ÖZELLİKLERİ;
Kadro ; Karbon monokok UD UNID
Maşa ; Alu / Karbon
Furç : No.8B FSA 1 "1 / 8 100 qr
Aynakol: Shimano 105 fc 5700 846 qr
Arka vites Shimano Ultegra 10s RD-6700 189 qr
Ön Vites: Shimano Ultegra FD-6700 89 qr
Kontroller: Shimano Ultegra ST-6700 Dual Control 447 qr
zincir ; Shimano 105 260 qr
Frenler: FSA Gossamer 360 qr
Ruble : Shimano 105 CS-5600 10s 12 / 25 245 qr
Jantlar: Shimano whr 500 2011 1900 qr
Boğaz Byte Alüminyum Oversize 157 qr
Gidon: Alüminyum Over Byte csa 270 qr
Sele borusu ; Byte Kral Alu 31,6 240 qr
Sele : Selle İtalya XO flow 310 qr
Dış Lastikler: Schwalbe Lugano 700 23 600 qr
ve tabiki en büyük özellik fiyat 3000 TL (fiyat değilde kalite olarak yorumlarınızı bekliyorum )
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)

iyi seyirler

Scudo

Serdar Emre ACAR

Forum Bağımlısı
Tepki
361
Bence binerek almalısınız bisikleti.Malzemeler iyi bir iki binip denemek lazım.Kadro açıları nasıl iyi hızlanıyo mu?v.s

• Beğen
Tepkiler: bianchiultra
Tepki
30
@muhammed akan

ben kadrosunu sevmedım acılarını ozellıkle en azından kadro gorunusunu su lugano lastıklerıde kaldırsın lar pıyasan :))sıfır yol tuttuşuu:))

• Beğen

sonEr´´

Forum Bağımlısı
Tepki
1.421
Bisiklet
Salcano
kadro s size oldugu ıcın açıları biraz garip gelebilir..ama bencede alın borusu çok yatık üst boru kısa...kısa boylu kullanıcılar için uygun...fiyatıda idare eder Barış'cığım sen bunun yerıne daha kral bıseyler bak :D

• Beğen
Tepki
30
@sonEr´´

yok ya herşeyi ile garip makine aynakol bi kere 105 maşa alu carbon lastıge gırmıyorum zaten jant ıdare eder vallahı 3000 lıram olsa carrararo ıle ılgılenırım bunu aldıra:D :D mazlar bana :)))

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
özelliklerine göre fiyatı iyi. kalitesi fotoğraflardan ve broşürden anlaşılmaz. sürmeniz lazım. yada forumlarda yorum okuyun.

(link)

bianchiultra

Forum Bağımlısı
Tepki
226
@emrah bezirgan

garip olabilecek bisiklete benzemiyor Lapierre bisiklet modellerine bakarsanız aynı kadro açılarına sahip yorumlamadan önce bi araştırın derim:rolleyes: maşa alü/karbon kastettikleri şaft borusu alü. bacaklar karbon :in: ve dış lastiklerde kesinlıkle haklısınız telli lugano :D adamlar böyle bisiklete neden uçuk bir lastik tatıklarını ben de 2 yıldır çözemedim neyse güzel yorumlarınıza sonsuz tşkler.

Onur Berberci

Forum Bağımlısı
Tepki
1.183
Bence bu kadroda hiç yol bisikleti geometrisi yok. Mtb gibi duruyor resmen :)

AHMET67

Aktif Üye
Tepki
75
Bisiklet
Amoeba
kardeşim parça agılıklarını tek tek yazmışsın kadro ve çatalın agırlıgı yok toplam agırlıgı biliyorsan yazarmısın

• Beğen

Zafer KAPLAN

Daimi Üye
Tepki
239
Bisiklet
Focus
Çok hoş bir bisiklete benziyor,Bianchi ninde açıkçası böyle güzel aletlerini görmek hoşuma gidiyor.Bence alınır....

• Beğen

bianchiultra

Forum Bağımlısı
Tepki
226
kadro ve maşanın ağırlığı malesef yok ama tahminim
kadro 54 cm 1200 gr
maşa 540 gr civarı