Bianchi Platoon modeli hakkında

Tepki
6
arkadaşlar bende bianchi platoon modeli var ama hiçbiyerde ne resmi var ve kimsede yok dünyada bir tane mi üretildi bu bisiklet resm sitesinde yok biraz eski bisiklet ama intte o modelden kalma bi resim var nede bi ayzı yardım edin sahte olabilitmi ama mağazada aldık sahte olamaz diye düşünüyorum
!:boese157:

Scudo

umut52

Üye
Tepki
40
http://bilenticaret.com.tr/images/proton.jpg
Eğer bisikletin buysa bu bisiklet bianchi proton,platon değil...

• Beğen
Tepkiler: Erhan Ağır
Tepki
6
platoon ... benim bisiklet mavi bişi şekli acaip xD
bu değil kardeşim bir tane resimini bulana helal olsun xD

umut52

Üye
Tepki
40
tam olarak yapım yılını yazarsan daha iyi yardımcı olabilirim birde sen koy hem bisijkletinin resminide sağda solda görürsek tanıyalım...

Tepki
6
bisiklet 2004-2005 (emin değilim) yıllarının modeli reim yok amam forumda 2-3 kişide varmış xD

BEYHAN

Daimi Üye
Tepki
172
Bisiklet
Carraro
bende ilk defa duyuyorum siz bisikleti alırken size seri numaralı garanti belgesi verildiyse problem yoktur bence bisiklet gerçektir

umut52

Üye
Tepki
40
bisiklet 2004-2005 (emin değilim) yıllarının modeli reim yok
Sen resim çekip koyamazmısın...xD

suzunkopru

Forum Bağımlısı
Tepki
1.474
@umut52

Her yazının arkasına niye xD yazıyorsunuz anlamadım. Bu bir Smile ise, smileyi göremiyorum.

• Beğen
Tepkiler: Onur Kahraman

umut52

Üye
Tepki
40
Dur abicim daha ilk defa koydum herkes Erhan kardeş her mesajın peşine yazmış ona neden kızmıyorsun...

Tepki
6
ben xD smiley değil ama msn de fln smileyi var
kardeş resim yok resim çekcek makinada yok

Speedy Cycler

Daimi Üye
Tepki
298
@Erhan Ağır

Bianchi Platoon.Bisikletin sahte filan değil. 2003 yılından sonra Bianchi nin 3 yıl kadar ürettiği bir bisikletttir. Oldukça ağır(23 kg) bir bisiklet olduğu için sürücüsünü çok fazla yorardı. Bu yüzden fazla tutulmadı. Bizim mahallede 2 tane var. İkisini de kullandım. Hiç beğenmedim.

Tepki
6
ağır olduğunu bende farkettim o yüzden ona tank lakabı takmıştım :)
ama rahat bisiklet :)

Tepki
6
avatarımdan bisikletiminn 1 eski modeli, duruyor model aynı ama bisiketle arka kadro değişik sadece resim bu var işte :)

Tepki
0
ya bende de bianchi platoon var ve söylendiği gibi baya ağır, hafifletmek için bişeyler yapabilir miyiz?

Speedy Cycler

Daimi Üye
Tepki
298
@Tuğberk Cengiz

Bisikletin parçalarını değiştirerek bisikleti hafifletebilirsin, ancak yapacağın masrafa değer mi değmez mi bira düşün. Bisikleti ağırlaştıran en önemli etken bisikletin kadrosu. O kadroyu aliminyum olanla değiştirsen kafadan 150 tl masraf yaparsın. Delta bisiklette 150 tl lik yanılmıyorsam 1900 gr civarında bir Geotech marka kadro var. Bu kadroyu aldığın zaman 23 kg lik bisiklet tahminen 17-18 kg arasına kadar inebilir. Senin bisikletinin amortisörünün boğazı oversize kadrolara göre yapılmamışsa yeni amortisör de alman gerekir. Suntour marka en düşük amortisör 100 tl civarında. Böylece bisikletin 16 kg civarında bir ağırlığa kadar inebilir. Masrafın ise 250 tl yi geçer. Bir de işin içine furç takımı, gidon sapı gidon boğazı vs de girerse rahat bir 300 tl masraf yaparsın. Bisiklet ağırlığı 16 kg nin altına kadar iner. Belirttiğim hususları düşün uygun bulursan yap.
İYİ PEDALLER