bianchi özel seri !!

Tepki
12
arkadaşlar ben bianchi kullanıyorum özel seri alikut modelini yaklaşık bir ay önce araştırarak aldım söylenen olumsuz yorumları ön yargı olarak düşünüyorum tamam kadro yada model Whistle olabilir ama sonuçta bianchi. aldığım için söyelemiyorum fakat hem donanım hemde fiyat bakımından gayet olumlu ayrıca sedona merida kullanan arkadaşlarıma da kullandırarark görüşlerini aldım ve kimseden olumsuz bi düşünce gelmedi almayı düşünen arkadaşlara tavsiye edebilirim gönül rahatlığıyla

Scudo

erdem öncel

Daimi Üye
Tepki
149
Bisiklet
Trek
@levent akkaya

ben de bianchi kullanıyorum. yorumlar hiç de önyargı değil. ben de 1 ay önce aldım. özel seri.

bizim anlatmak istediğimiz bianchi bisikletlerin fiyat/performans oranının iyi olmaması. aynı paraya daha kaliteli bisikletler alınabilecekken bianchi'ye o kadar para bayılmaya gerek yok.

zaten bianchi alan kişiler zamanında gerçek bianchi'nin (italyan) yaptığı olumlu imaj yüzünden bianchi alıyorlar. ben de o zamanlar hatırlıyorum işte pinokyo, bmx bisikletler vardı. ama kazın ayağı biraz farklı şu an. çünkü şu an bianchi markasıyla üretilen bisikletler tamamen türk malı. yani şu an italyan bianchi ile hiç alakası yok.

(link)

bakın bakalım burada sizin aldığınız modeli görebilecekmisiniz.

aslında türk malı olmasında da hiç sorun yok. argeye yatırım yapsınlar. yapsınlar trek, cannodale ayarında bir bisiklet alalım.

gelelim kullanıma. ilk aldığımdan beri bisiklet kullanımının zevkini vermiyor. bir kere bisiklette denge yok. örneğin ben (motorsikletten alışık olduğum için) ellerimi bırakıp rahat pedal çevirebilmem lazım. ama sadece 1-2 gün o da peryodik bakımını yaptırdıktan sonra bu şekilde kullanabildim. sonra denge tekrar bozuldu.

kısacası avrupa kentlerinde olduğu gibi bisiklet kullanımının yaygınlaşması daha çok insanın bisiklet kullanması için teneke parçaları ile değil teknoloji harikası, kullanımı kolay ve zevkli modellerin tercih edilmesi gerekiyor

Tepki
12
@erdem öncel

arkadaşım fikirlrine ve düşüncelerine saygı duyuyorum lakin ben kullandığım model ve donanımı üstğne fikir beyan ettim olay eğer sadece kadroysa oda biraz zevke kalmış derim alikutun donanımına göre fiyatıda gayet ii bunu birçok kişi söylüyor zaten

erdem öncel

Daimi Üye
Tepki
149
Bisiklet
Trek
@levent akkaya

aynen ben de

ama daha önce motorsiklet kullanmış birisi olarak iki tekerlekli herşey için ilkönce dengenin çok önemli olduğunu düşünüyorum. eğer bisiklet olsun motorsiklet olsun denge problemi varsa acil durumlarda büyük problem yaşayabilirsiniz.