Bianchi Nero ile Scott Sportster P5 arasında kaldım.

Konu, 'Bianchi' kısmında mert ere tarafından paylaşıldı.

1. mert ere

mert ere Yeni Üye

Seviye:
    Merhaba arkadaşlar.
    Çoğunlukla şehir içinde bazende köy yollarında kullanmak üzere hibrid bisiklet arıyorum. Bütçem 600 lira civarlarında. Bianchi Nero ile Scott Sportster P5 arasında kaldım. Scott'un da süspansiyonu var ama kilitlenemiyor. Beni de Nero'nun kilitlenebilir maşası cezbetti açıkçası. Ama pratikte ne derece kullanışlı bunu tecrübeli arkadaşlardan dinlersem memnun olurum. İstediğim şey, rahat, uzun yolda yormayacak, ve yolda akacak bir bisiklet.
    Ne dersiniz?

Teşekkürler.

İlginizi Çekebilir

20160925_130322_HDR.jpg
Herkese merhaba ben Necmettin Ünlü. İzmir'de yaşıyorum ve üniversite ögrencisiyim. 21 yaşındayım. Her şey 19 yaşında 133 kiloya kadar çıkmamla başladı.Boyum 1.9m idi ama yine de kilo oldukça belli...
GR_VillaOliveGrove_074-630x420.jpg
Sürüşlerimizdeki ortalama hız, ne durumda olduğumuzun iyi göstergelerinden biridir. Yol bisikletine ilk geçtiğimdeki ortalama hız hedefim 25 km/h olurdu hatırlıyorum :) Zamanla daha da yükseldi....
fatguysuffers.jpg
Sürüşlerimizdeki ortalama hız, ne durumda olduğumuzun iyi göstergelerinden biridir. Yol bisikletine ilk geçtiğimdeki ortalama hız hedefim 25 km/h olurdu hatırlıyorum :) Zamanla daha da yükseldi....