Bianchi Neden Tercİh Edİlmİo

johncena

Üye
Tepki
18
bıanchı neden tercih edilmio replay var 500 civarı hero var 570 e
sonra 300 e speed var lucada300 bunların hepside tek amatisör
nie tercih edilmio ağırmı:boese157:

Scudo
Tepki
205
bisikletler agır,üzerinde donanım olarak tourney vs gibi alt seviye donanımlarla insanların 500-600 lira paralarını alıyolar, bu fiyatlara acera-alivo donanımlı geotechler sedonalar kronllar var ayrıca turkiyede yapılıyo bu kalitesiz oldugu anlamına gelmez ama eskinin italyan bianchileriyle alakası yok...

Tepki
0
sana bu lonuda katılıyorum eskinin kadroları yok bendede bianchı cadro ar cadro eski ama bisiklet hafif

Muratcan Gümüş

Daimi Üye
Tepki
192
bisikletlerin 17 kilo civarlarında olduklarını duymuştum, ama bilmiyorum ne kadar doğru..

bu arada 17 kg. olayı doğruysa kabus gibi gerçekten.. :D

Tepki
58
Afedersiniz ama başlığı anlamlı bulmuyorum.Tercih edilen birçok bianchiler de var. Neye göre kime göre ne tercih edilmez onu anlamış değilim.

Mesela aşağıdaki bisikleti bir arkadaşım satın aldı. Sanırım sitemizde birçok bisiklet severde aşağıdaki bisikleti gücü yettiği oranda almak isterdi.

http://www.bianchi.com.tr/yonetim/urunresim/tonkawa.jpg

Tepki
205
@Ziya TÜRKYAŞAR

bianchi tonkavalar var yaklasık 3000lira ama aynı bisiklet whistledada var hatta model adıda tonkava :D yakında carrarodada cıkar, alikut modelleride oyle bianchinin ust seviye bisikletlerini bildigimiz bianchi yapmıyo adı bianchi iste....ayrıca 3000liram olsa bu tarz cıtır karbon kadrolardan degil scott scale yada giant tarzı karbonları tercih ederdim...

bicylerace

Daimi Üye
Tepki
188
Adı çıkmıştır belki de,Slr 200'e parça getirmiyor servis diye bayağı karalamıştım,parça dediğim de vites kulağı.

sevims

Aktif Üye
Tepki
159
Çünkü Türkiye'deki Bianchi'lerin orijinal İtalyan Bianchi'leriyle alakası yok da ondan... İsim haklarını alıp fabrikalarını açmışlardır herhalde. Mesela İsviçre'ye giderseniz orada her köşede bir Migros görürsünüz, araştırırsanız Koç'un Migros'un isim haklarını Türkiye için satın aldığını anlarsınız. Bu da öyle işte. Bianchi.it'ye girin mükemmel bisikletler göreceksiniz, hepsi de birbirinden kaliteli ve gerçek Bianchi'ler onlar. Almanya için konuşursam burada özellikle yol bisikletleri olarak gayet popülerler. Ancak Türkiye'deki bisikletler genellikle ağırlığa falan önem vermeyen, sokakta orada burada gezinen gençler için yapılmakta.

Cem Unden

Forum Bağımlısı
Tepki
5.370
İthal Bianchi olsa alırım ama Türkiye'de yapılan Bianchiler ancak karne hediyesi olarak 10-12 yaşında çocuklara verilecek cinsten . Zaten pek iş yapamadıklarının farkındalar

çağrı kolçak

Daimi Üye
Tepki
135
e yani sokaklarda gördüğümüz bianchiler pek bi italyan değil tabi. sonuçta marko pantaninin bianchi kullandığını hatırlıyorum fransa turunda ve barloworld takımı yine geçen sene bianchi kullanıyordu. o bisikletlere kötü demek pek mantıklı değil. ama dediğim gibi sokakta gördüğümüz o tank gibi bianchilere o parayı vrene kadar bi sedona ya da kron çok çok mantıklı gibi geldi bana.

Baran Saldanlı

Daimi Üye
Tepki
97
Bisiklet
Sedona
Bende bianchi var. Allah nazardan saklasın 6 senedir çok sert kullanmama rağmen hiçbir şey olmadı. (tabi17 kg olunca bı şey olmuyo:D)ama tavsiye etmem. İnsan yokuş çıkana kadar oluyo:D

suzunkopru

Forum Bağımlısı
Tepki
1.474
Bende de Bianchi Ultimate vardı çok memnundum. Şimdi de Alikutum var. Yani üst seviye Bianchiler sağlam ve uygun fiyatlı oluyor. SLX donanımlu, Axon maşalı Alikut 1.800 TL, parça olarak Alikut almaya kalksanız çok daha pahalıya mal oluyor.

Tepki
36
bendede bianchi cok agır aldıgıma pısman oldum ..15 kılo o kadarda ıyı degıl biacnchi wap tı bısıklet takıma gırınce wapı bıraktım sımdı yol yapıyorum