Bianchi montana

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında misasue tarafından paylaşıldı.

1. misasue

misasue Yeni Üye

Seviye:
    Selamlar,

Liseye geçmem ile birlikte bıraktığım bisiklet sevdam , ünv bitirip Gemlik'e dönmemle tekrar alevlendi . ( Tabi bunda yollarda gördüğüm gezgin arkadaşların payı büyük :D )

Bütçem kısıtlı olduğundan ve muhtemelen kardeşime şehiriçinde gezmesi için devredeceğimden BIANCHI MONTANA aldım.

Kısa gezilere çıkmayı düşünüyorum;Gemlik ve çevresi yaklaşık 30kmlik parkurlar...Ne dersiniz bu bisiklet işimi görür mü????

İlginizi Çekebilir

upload_2016-1-19_12-36-11.png
How much speed can you buy? Cycling Weekly dergisinden Oliver Bridgewood giriş seviyesi bir Btwin'le üst model Canyon TT'yi hız açısından karşılaştırmış. İki bisiklete de ortalama aynı güç...
upload_2016-9-26_14-17-55.png
Birkaç yıldır yazdığım mesajlarda 'yokuş özürlü' olmaktan bahsediyordum. Bunu hep yazıyorum da, sakın ola bundan övündüğüm veya buna güvenip rakiplerimi yolda alt etme niyetim olduğu anlaşılmasın...
upload_2017-5-5_23-31-12.png
Amerikalı Amber Neben kadınlarda TT kraliçesi. 15 yıllık geçmişinde 2 Olimpiyat, 2 Dünya, 2 Ulusal ve 2 Pan American şampiyonluğu bulunuyor. Amber hakkında daha fazla bilgiyi kendi sitesinden...