Bianchi Montana D. Fazla Şeker :)

Tepki
6
Teknik Özellikler
Kadro: YÜKSEK DAYANIMLI ÇELİK SÜSPANSİYONLU
Maşa: SÜSPANSİYON "HL-ZOOM" 1.1/8"
Jant: 26X559/19 XLC ÇİFT KAT ALÜMİNYUM SİYAH 36H
Lastik: 26X1.95 53-559 SİYAH
Vites: SHIMANO TOURNEY SERIES - 21 VİTES
Fren: ÖN-ARKA:MEKANİK DİSK RDM 2.0 ROTOR 160mm
Sele: FM 5307 BIANCHI

Kişisel Yorumum;
Bazı arkadaşlarım falan ağır demişti fakat ben şu güne kadar bu kadar atik bir bisiklete bindiğimi hatırlamıyorum. Resmen bir bütün oluyor bisiklet benimle pişman değilim :)

Scudo

Ramazan ÇELİMLİ

Aktif Üye
Tepki
34
Sen beğeniyorsan bize bir şey demek düşmez ama yani zamanla fark edeceğim bir şey bu daha iyisini denersen farkını anlarsın gören sanır çoğu bisikleti kullanmışsın :) her bisiklet gider isterse 50TLlik olsun ama kimi güzel gider kimi daha güzel gider

Bol kazasız belasız pedala asılırsın inşallah

• Beğen
Tepkiler: BerkcanBergin
Tepki
1
Hayırlı olsun gerçekten çok güzel bir bisiklet maşallah bende çift amortisörlü bisikletlerin tipini seviyorum fakat biraz ağır olması dışında :D

• Beğen
Tepki
6
Biri bana disk fren ayarını anlatsa çok hayıra geçer valla :/ basınca iğrenç bi balata sesi geliyor yada tutmuyor

Ahsen Okyay

Forum Bağımlısı
Tepki
588
Bisiklet
Dahon
bisiklet olarak değilde "montana" sözcüğünün duygusal olarak bende yeri vardır :) güzel bisiklet güzel isim. güle güle kullan. bol pedallar

• Beğen
Tepki
6
Bu tanıtımdaki bisiklet çalındı.Arkadaşlar olympik fitness salonunun önünden bisikletim çalındı yanında arkadaşımın bisikletide çalındı birisi 450 tl birisi 600 tl civarı. Lütfen görenlerin 0534 423 30 88 veya 155i aramasını rica ediyorum lütfen ama lütfen benim için çok önemli psikolojim çok kötü durumda

Yada adanada bu tür çalınan bisikletler nerede satılır bilen bilgi verebilirmi lütfen..

http://img441.imageshack.us/img441/1603/54340448.jpg