Bianchi MetaPRO by Fthpl

fthpl

Üye
Tepki
13
Bianchi MetaPRO diğer konumdaki linklere bişiy olmuş çözemedim silersiniz ... ;)

yeniden upload ettim

(link)

(link)

(link)

Scudo

S.GUCLU

Forum Bağımlısı
Tepki
459
Bildiğim kadarıyla bu bisikletin Bianchi olabilir ama Metapro'nun kadrosu böyle klasik biçimde değil...

fthpl

Üye
Tepki
13
gövdenin üzerinde metapro yazıor bende bi yakınımdan aldım bisikleti 5-6 sene önce o alırken metapro diye almış ve gördüğüm bir kaç metapro da aynı bu gövde üzerinde birde değişik bi gövdeli olanı var

edit : şimdi gövdede koltuğun altında bir yazı gördüm made by shimano yazıyor ve tüm parçaları shimano acab shimano üretimimi ???

sonofdede

Üye
Tepki
23
bu bianchi meta
meta pro kadrosu farklı
meta pro govdesinde ust cubuklar 2 parca halinde ve o cubukların ortasından ekstra bi cubukta kadronun gidon tarafından sele borusunun alt kısımlarına dogru gidio

kron_xc4000 esk

Forum Bağımlısı
Tepki
482
Evet s.güçlü doğru söylüyor metapronun kadro böyle degil o kadronun baglantı şekilleri daha degisik...

• Beğen
Tepkiler: fthpl

fthpl

Üye
Tepki
13
Olsun meta da iyidir :d :D :D ama ben bişey farkettim 2 türlü metapro var biri sabit kadrolu derken benim gibi birde değişik bir sitilde 2 değişik üretimi var yani 2000 bide öncesi benimki öncesi galiba

Tolga Erçetin

Daimi Üye
Tepki
203
@Yokuscu

sen başka bir kırmızı bisikletle karıştırdın. bizimle gelen abimizinki daha bir yüksek malzeme ile donatılmıştı, truvativ ayna kolu da gözüme pek takılmıştı...

• Beğen
Tepkiler: fthpl

fthpl

Üye
Tepki
13
truvativ ayna kolu da gözüme pek takılmıştı...bende alayım bari :) :)