bianchi meta pro :)

suatkucuk

Üye
Tepki
49
buda emektar meta pro. 2001 deki indirimli fiyatı 480 TL idi. o zaman öğretmen maaşı 250-300 arası olmalı. komple boyandı ve ufak tefek değişiklikler yapıldı, şimdi atlaya zıplaya geziyorum bu ihtiyar delikanlıyla :)

(link)

Scudo

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Söylediklerine aynen katılıyorum değerli kardeşim, bana da babam yine o yıllarda bi leopard almıştı karne hediyesi olarak:) 2.el olmasına rağmen 200-300 arasında bi fiyata alındı. normal memurun maaşından daha fazlaydı gerçekten. bende önümüzdeki hafta komple boyasını ve bütün parçalarını değiştircem inş. BİANCHİ leopardımla hoplaya zıplaya pedallıcam:):)

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Ayrıca ihtiyar demişsin ama:) o zamanın bisikletleri şimdikilerden daha diridir emin ol buna ;) nerden baksan 12 sene üzerinde taşıdı dağda taşta bayırda ama en ufak bi sıkıntı çıkarmadı..

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Güzel bianchi'ciler buraya bu arada imzanıza bayıldım süper ''''BİANCHİ SENDEN İYİSİ YOK İNANKİ'''':))))

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@oguzhan kadıoglu
Teşekkürler kardeşim :) ama öyle değilmi cidden bianchiden iyisi yok bence, hem bir kere gönüllere girmiş o ;)

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Evet bu dediğinizi başka bi yerde daha okumuştum bianchi candır cann :) vede önceki mesajında belirttiğin gibi bütün BİANCHİ severler e haydi bu siteyee ;) :)

suatkucuk

Üye
Tepki
49
bianchi nin bir çizgisi var tabii, çok büyük bütçeleri olmayanlar, belli bir standartta ve kalite de bisikletlere sahip olabiliyor...son çıkan AFX ler çok konforlu çok beğeniyorum, vernik altı logolar var, çok güzel çizgileri var.. Ama, marka bir yana arkadaşlar, bütün mesele iki teker tutkusu değil mi :))

suatkucuk

Üye
Tepki
49
bir resim daha :) mesaj gelince gaza geldim...şimdi her mesaja bir resim :))(link)

Oguzhan.Pilgir

Forum Bağımlısı
Tepki
434
Başlangıç
2009—10
Bisiklet
Specialized
Bisiklet türü
Şehir - Tur
ilginç bir kadro tasarımı var, kazasız belasız iyi günlerde kullanın..

• Beğen
Tepkiler: suatkucuk

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@suatkucuk Bizim yada benim burda anlatmak istediğim markayı kötüleyenlere kendileri orjin orjin diye bir yerlerini yırtıpda çin çakmalarına binen sonrada aaaa bianchi kötü,kron kötü yok şöyle yok böyle diyenlere bu bir tepki ve devamda edecek....

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Suat bende bisikleti yArın götürcem ama stickerlerin orjinallerini bulabilirmiyim o konuda endişeliyim. sen bianchiden bikaç resim daha koy kardeş özellikle stickerleri çek bekliyorum kardeşim

suatkucuk

Üye
Tepki
49
@Abdülsamed AKBULUT

stickerların orjinalini bulman çok zor, eğer istersen, sana gönderebilirim, burda birinin elinde kalmış, bende ondan aldım, orjinal değil, ama kaliteli ve iş görür.. takım halinde tüm bisikletini sıfır gibi yapabilirsin :))

Serkan.Ç.

Forum Bağımlısı
Tepki
764
Bisiklet
Mosso
@Abdülsamed AKBULUT

bende hala leopard var her yere gidiyorum yaşlı tosunla : )

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@suatkucuk
Suat çok ii olur gerçekten bugün ben leopard için gerekli tüm malzemeleri aldım yarında boya için yola düşecek eğer sticker bulamazsam senden rica edicem senin yapıştırdığının aynısından sen hazırlıklı ol kardeşim.

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@Serkan.ÇABAŞ
Gerçekten tosun gibi çok ağır çünkü :D leopard yeniden üretime geçsin varyaa bisiklet piyasasını altüst etmezse bende adam değilim ;)

egecay

Daimi Üye
Tepki
151
Bende de thomisus var hala duruyor abimden yadigar bana :) kadro ölçüsü küçük geldiği için ve ağır olduğu için kullanmak çok zor oluyor bende pek binemiyorum ancak taş gibi bisikletti bundan 3 sene önce onu kullanıyordum :) sanırım sizin bisikletinizle aynı kadro yapısına sahip

• Beğen
Tepkiler: suatkucuk

Lemonade

Üye
Tepki
0
İsim
Deniz
Bisiklet
Bianchi
Arkadaşlar konu acıları çok olmuş.bende 90li yıllarda aldım bu bisikleti arada sırada kullanıyorum. Ama jantları değiştirmek istiyorum. En yüksek kaç inc jant - lastik takabilirim. Bu konularda pek bilgim yok yardimci olurmusunuz

hasan2022

Üye
Tepki
1
İsim
Hasan A.
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Klasik
Merhaba üstad meta pro mu yoksa xc Leopard mı daha iyi?

Murat Cömez

En yeni üye - Kayıt: Az önce
Tepki
19.390
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
Merhaba üstad meta pro mu yoksa xc Leopard mı daha iyi?
Hangi üstada soruyu sordunuz diye inanin merak ettim, konuya cünkü 1 den fazla kisi katilimda bulunmus.
Egerki konuyu acan kisiye sorduysaniz büyük ihtimalle kesin cevap alamayacaksiniz. Neden diye soracak olursaniz, kendisi konuyu acali yaklasik 10 sene olmus ve ne yazikki forumda da son görülme tarihi ise 29 Eylül 2016, yani 6 senedir de foruma ugramamis. Ve size cevap vermek icin ugrayacaginida artik sanmiyorum ama tabiki bir mucize olabilir.
Insallah sorunuza cevap verecek ve yardimci olacak baska arkadaslar vardir.