Bianchi Kullanıcıları Kulübü

Ceasar Bravo

Forum Demirbaşı
Tepki
1.644
İsim
Sezer
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Diğer
Web sitelerine ve 2021 kataloğuna baktım, yol bisikleti kategorisi yok. İlginç...
Türkiye Bianchi isim hakkı alarak üretim yaptığı için onu Carraro, Peugeot gibi düşünebilirsiniz. Eskiden slr serisi yol da üretiyorlardı. Artık yol üretmiyorlar. Sebebini bilmiyorum, belki de orjinal Bianchi yol bisikletleri artık ülkeye geldiği içindir belki de.

Scudo

Türko

Sunroof'a değil gökyüzüne inananlar
Tepki
2.783
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Bu Türklerden korkulur. Bianchiyi çakma uretsen bu kadar markaya zarar veremezsin 😁

bkeskin

Aktif Üye
Tepki
396
İsim
Berkan
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Selamlar. 2021 model Bianchi Aria alarak ben de bu kulübe katıldım. Dünyanın geri kalanına kıyasla Aria modeli ülkemizde daha uygun fiyatla alınabiliyor ilginçtir ki. Hem foruma, hem de Bianchi kullanıcılarına da sormak istediğim bir şey var. Fotoğrafını eklediğim matara kafesini temin edebileceğim bir yer biliyor musunuz? Ya da elinde olan ve satmak isteyen kimseyi tanıyor musunuz? bisikletin renkleriyle uyumlu bir matara kafesi olması güzel olur diye arıyorum. İnternette sadece beyaz/celeste rengini satan yer bulabildim ama önceliğim fotoğraftaki gibi siyah/celeste rengi.

25541-275x275.jpg

fatihgocmez

Forum Bağımlısı
Tepki
1.737
İsim
Fatih
Başlangıç
1999—00
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Selamlar. 2021 model Bianchi Aria alarak ben de bu kulübe katıldım. Dünyanın geri kalanına kıyasla Aria modeli ülkemizde daha uygun fiyatla alınabiliyor ilginçtir ki. Hem foruma, hem de Bianchi kullanıcılarına da sormak istediğim bir şey var. Fotoğrafını eklediğim matara kafesini temin edebileceğim bir yer biliyor musunuz? Ya da elinde olan ve satmak isteyen kimseyi tanıyor musunuz? bisikletin renkleriyle uyumlu bir matara kafesi olması güzel olur diye arıyorum. İnternette sadece beyaz/celeste rengini satan yer bulabildim ama önceliğim fotoğraftaki gibi siyah/celeste rengi.

276602 dosyayı görüntüle
beyazı var
Bianchi Matara Kafesi Beyaz/Celeste (Elite) - Bianchi Matara Kafesi Beyaz/Celeste (Elite) - Matara Kafesleri

bkeskin

Aktif Üye
Tepki
396
İsim
Berkan
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Yol bisikleti

Spartiat

🌲🌳🚴🚴🚴🌳🌲
Tepki
3.534
İsim
H. Barış Nevres
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Diğer

276602 dosyayı görüntüle
Karbon siyah/celeste'ler var ama fiyatları yüksek tabii
Bianchi Karbon Suluk Kafesi Performance Side Load Celeste
Bianchi Karbon Suluk Kafesi Lite Siyah

İlginç şekilde siyah/celeste olarak zincir ( Kmc Zincir X11SL DLC 11 Vites Celeste Fiyatları ve Özellikleri ) dahil çeşit çeşit parça, giyim ve aksesuar var ama o suluk yok.

Tepki
148
İsim
Şahin
Başlangıç
1997—98
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Yol bisikleti

276602 dosyayı görüntüle
Wiggle da siyah celeste renkli suluk kafesi var oradan temin edebilirsiniz ben yurtiçinde hiçbir yerde bulamamıstım oradan temin ettim
Wiggle da siyah celeste renkli suluk kafesi var oradan temin edebilirsiniz ben yurtiçinde hiçbir yerde bulamamıstım oradan temin ettim
F98489BC-88DF-456E-8BE0-2C0778354472.jpegGörselide ekleyeyim

• Beğen
Tepkiler: trainspotting35
Yukarı Alt