Bianchi Jump Alıcam Tavsiye Edermisiniz?Acil Cevap

Berk Bayar

Üye
Tepki
1
Bu bisikleti almak istiyorum nasıl bişe :) Yaza Alıcam Cevaplarınızı bekliyorum
(link)

Scudo

Yasin Kukur

Forum Bağımlısı
Tepki
391
Bisiklet
Scott
:OÇift Amortisörlü ama o, Onaylamıyorum. :O

Onur Kahraman

Forum Bağımlısı
Tepki
853
357 tl yazık o paraya :( ikinci el sedona borla ,kron xc 500 bakabilirsin.eğer hata yapıp aldıysan bisikleti zorluklarını sürünce uzun yol yapınca anlarsın,nedemek istediğimi.3-5 arkadaş konu açtı,onaylamadı kimse,pahalı fiyata çift amortisör aldı,şuan hepsi pişman.aman dikkat

Murat İçlek

Forum Bağımlısı
Tepki
1.057
Onur'un alanların su an pişman lafını canlı ornek olarak desteklıyorum :) Onla cok dertlesmısızdır bu konuyu :D Bİanchı off-road var bendede .Suan o bısıkletın goruntusune ve bıanchı adına aldanıyorsun ama gorceksınkı sadece markete carsıya gıtmene yarıycak cunku cok agır bı bısklet uzun yol dusunemyceksin cok yoruyor denıyorm sureklı :) o yuzden Onur'un dedıgı gıbı ıkıncı el bı sedona borla alabılrsn . Bu dost tavsıyelerını inş dınlersınız .

Hakan Eryiğit

Daimi Üye
Tepki
127
Bisiklet
Scott
biraz daha bütceni zorlayıp daha iyi donanımlı ve hafif bir bisiklet almalısın uzak dur ve hatta yanından bile geçme :D

• Beğen
Tepkiler: ledokol

BULUT ÇELİK

Forum Demirbaşı
Tepki
163
ben almayın derim çünkü ağır ve kullanışsız başlangıç seviyesi bi kron veya sedona alüminyum kadrolu bi bisiklet almanızı öneririm

rebellious

Üye
Tepki
58
İsim
Onur Kalafat
Bisiklet
Scott
Bende de Bianchi Track vardı. Zamanında çift amortisör olmasına kanmıştım ama biraz uzun yol yapınca çok yorulduğumu farkettim. Gerçekten de çok ağır bir bisiklet. Kesinlikle önermem. Şimdi Giant kullanıyorum ve Şahin'den inip Mercedes'e binmiş gibiyim. Tabi bütçene göre daha uygun bir bisiklet bulabilirsin. Kesinlikle arka yay'lı bisikletten kaçın. Enerji kaybına neden olur ve çabuk yorulursun.Eğer çok beğendiysen ve alacaksan 250 liraya benim bisikleti satayım sana. Yepyeni duruyor:)

• Beğen
Tepkiler: Murat İçlek
Tepki
2
sakın ha sonra pişman olmak ve hayal kırıklığına uğramak istemiyosan düşünme bile.

Tepki
52
bende gittim 250 liraya 1 haftalık jump aldım ama bu gun 15 km yaptım bayağı yordu almasaydım keşke ama artık aldık.

protester

Üye
Tepki
0
bizim apartmanda ömer die biri var aldı bisikleti aradan zaman geçince frenin direksiyona bağlandığı yer kopuyo bide bugün zincire pastan dolayı kaydı salcano troia var bende 1 yıldan beri hiçbişi olmadı

Baran Özkan

Daimi Üye
Tepki
158
eğer rahatlık istiyorsan bunun gibi çift amortisörlü al ama uzun yol yapıcam yada bu tür şeyler istiyorsan bu bisiklet seni fazla yorar diğer arkadaşların dediği gibi 2. el sedona borla gibi birşeyler alırsan daha iyi olur senin için

İbrahim Ozan

Daimi Üye
Tepki
321
benimde vardı Çift amasörlü bisikletim bu forum da takıldıkdan sonra Çift amasörlü bisikletin gereksiz olduğunun kanısına vardım ben yıllarca kendimi kandırıp durmusum uzun yolda yaptım yorulmuyor değildim sonrasında önden amasörlü bi alü kadro geçdim ve farkları gördüm hemde binerek değil gözle gördüm yani uzun lafın kısası diğer arkadaslara katılıyorum bisikleti ne amaçla alacaksan al ama Çift amasörlü bisikletten uzak dur...

Berk Bayar

Üye
Tepki
1
arkadaşlar çok teşekkürler pekı bnm için hangi bisikleti önerirsiniz ?

uzunyolcu

Üye
Tepki
3
hangi amaçla kullanacağını, bütçeni belirtirsen çok daha net cevap alacağına eminim.Bir kaç arkadaş bütçeni göz önüne alarak ikinci el bi sedona borla demiş okuduysan bi araştır derim