Bianchi Hero Vs Salcano Astro M

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında ökkeş akbaş tarafından paylaşıldı.

?

Bİanchi Hero mu ? Salcano Astro M

1. Hero

oy sayısı 0
    0,0%
  2. Astro M

oy sayısı 4
    100,0%
  1. ökkeş akbaş

ökkeş akbaş Yeni Üye

Bütçeme uygun giriş seviyesi bisikletler bunlar ama hangisi arada kaldım ! Yorumlarınız için şimdiden teşekkürler ( Şu marka daha iyi gibisinden gereksiz polemiklere ihtiyaç yok )

2. erdomsuper

erdomsuper Kıdemli Üye

Seviye:
    bence salcano astro al çünkü bianchi hero yaklaşık 15 kg.daha önce sormuştum fabrikaya oradan biliyorum.salcano astro ise yaklaşık 13,5 -14 kg arası.donanımlarıda zaten hemen hemen aynı iki bisikletinde.astro al arkadaşım.

3. H.Sages

H.Sages Kıdemli Üye

Seviye:
    ben cannondale aldım kendi Hero mu satıyorum 1.5 ay kullandım ve saat gibi bisiklet. Arazide de kullandım. Şu an tertemiz ve hiç problemi yok. Uygun fiyata veririm.

ökkeş akbaş

ökkeş akbaş Yeni Üye

2. el tercihim deil kardeşim saol gerçekten kullanıcı olupta tavsiye eden arkadaşım olursa çok sevinirim

İlginizi Çekebilir

IMG-20160608-WA0003.jpg
Arkadaşlar hepinize merhaba. Temmuz ayı içinde Trabzon-Samsun istikametinde bir tur planım var. Plan hergün farklı bir fikirle değişebiliyor. Asıl niyetim bir performans turu olması yönünde fakat...
upload_2017-7-17_11-24-32.png
Bisiklet sürüş kaydını Strava'ya, TrainingPeaks'e veya başka bir aktivite takip sitesine yüklediğimizde, özet bilgi ekranında kJ cinsinden bir değer görürüz. Kilojul biriminden gösterilen bu...
upload_2016-11-16_14-15-13.png
Bu sabah @emrah9700, kullanmaya başladığı güç ölçerle ilgili bir iki soru iletmişti whatsapp'tan. Astigmat başlangıcı nedeniyle telefondan okuyup yanıt yazmam zor. Sorularını buradan yanıtlamaya...