Bianchi Exit Hakkında Bİlgi??:

Scudo

Muhammet48

Aktif Üye
Tepki
122
Forumu araştırmanı öneririm ;

Ayrıca ;

"EXIT" hafif fakat dayanıklı değil ilerde kadrosunu değiştirmeye kalktığında sana + masraf cıkarıcak bir bmx , onun yerine aynı fiyata Corratech 'Tibial 2' var başlangıc için ideal bir Bmx ' tir , hafif ve sağlamdırda ;
Görüşürüz

• Beğen
Tepkiler: Hakkı Özen

Hazan DAĞ

Üye
Tepki
2
öyle diorsunda benm oturdugm yerde coreteck satan yok :) sadece biachi var bide taksit olayı benm icin güzel nakitim pek yokta . :)

BF Okuru

Üye
Tepki
2
hmm...

tabi başka yol yok haklasın napcaksın işte herkes şehrinden alıyor bmx i.bu arada tanımadıgın kisiye dostum deme !

egehan

Daimi Üye
Tepki
82
Bu konulara yabancısın sanırım... İnternet alışverişini deneyebilirsin...

Hazan DAĞ

Üye
Tepki
2
anlamıonz glba 0 nakit dedim :D kredi kartı taksit ;) 2. dalga gecilcek ne var?

Hakkı Özen

Forum Bağımlısı
Tepki
975
Arkadaşım, kendi şehrindeki bisikletçilerden yardım al ve lütfen gençler; yardım edelim derken konuyu gereksiz tartışma boyutuna taşımayalım...!

Hasan Berk

Üye
Tepki
21
@HAKKI ÖZEN

Sen de haklısın Hakkı abi ama teknoloji çağın da böyle mesajlar insan ister istemez konuşuyor pardon bir daha olmaz

Orhan Yıldırım

Daimi Üye
Tepki
98
@Hasan Berk

sen kime rezil diyorsun arkadaşım ? , daha düne karar forumda her düşündüğüm bisiklet için konu açan sen , öğrendikten sonra aşağılayan sen.
forumda sorduğun soruya bu işi bilen emek verenler daha fazla REZİL OLMA SORU SORMAMI DEDİ ? konuşmalarına dikkat et tartışma yapacaksan seviyeli yap ;)

Samet SERTER

Forum Demirbaşı
Tepki
264
Bu nasıl bir yardımlaşma platformu ya adama bak sen ananın karnından bmx sürerek mi cıktın.Yada daha ilk baştan delta erdoğanların isminimi duydun.Bide rezil olma diyorya.Yöneticilerin bu arkadaşlar üzerinde yapılacak işlemleri uygulayacağına inanıyorum.Arkadaşım msn adresim street-street@windowslive.com ekle burdan görüşüp sana elimden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışırım.Orhan hocam tebrik ederim.