bianchi elite modelini kullanıyorum. tavsiyem???

Konu, 'Bianchi' kısmında bianchi elite tarafından paylaşıldı.

1. bianchi elite

bianchi elite Yeni Üye

ben bu modeli kullanıyorum. gerçekten çok hoş, rahat ediyorum. disk frenle ilgili daha problem yaşamadım ayrıca daha da yaşatmayacağı kesin. v fren daha iyi diyorlar ama bundaki fren zevki daha güzel. v fren aslında diske göre uğraştırıcı. sonuçta hidrolik yağına, balataları hemen deforme olmuyor. bence söyleyenler güzel uyduruyor(bu benim fikrim). ama pabuçlar öyle değil.

2. onurcan tokuş

onurcan tokuş Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Aynı model bende de var fakat şu an sadece kadrosu kaldı:D .V fren mekanik disklerden iyidir; hidrolik disklerden değil.Elıte'in frenleri hidrolik Deore olduğu için V frenle karşılaştırmayın bile...

İlginizi Çekebilir

IMG_20160426_171815.jpg
Merhaba arkadaşlar , bugun istanbul tıp fakültesinde halk sağlığı dersime girdim. Dersin bir kısmında su depolamak icin kullanilan plastik kaplarin hangi maddeden yapildigini ve bunu nasil...
froome.png
Selamlar İngiltere'de aylık olarak yayınlanan "Get into Road Cycling" isimli derginin Aralık sayısında yayınlanan "Profesyonel Sporculardan Tepe Tırmanma Teknikleri ve İpuçları" konulu makaleyi...
upload_2017-2-6_15-25-40.png
Bugüne kadar üzerinde hiç durmadığım bir konudan bahsedeceğim: Antrenman yoğunluğu dağılım modelleri (ingilizce kısaltması TID, yani Training Intensity Distribution). TID nedir, ne işe yarar...