Bianchi champion 700x23 lastik tavsiyesi!

fatal

Üye
Tepki
23
Bisiklet
Raleigh-USA
Arkadaşlar merhaba;
Mtb'den sonra yol bisikletide denemek istedim ve giriş için Bianchi Champion aldım.Bisikletin iç/dış lastik ihtiyacı var.Antreman,Yarış v.s şeylerle ilgilenmiyorum günde toplamda 30km işe gidiş geliş şehir içi asfalt yolda kullanmak üzere lastik almak istiyorum.Araştırmalarım neticesinde 3 model üzerinde duruyorum.İ.net'te;
1-Sire vittoria zaffiro 27TL.
2-hutchınson eqinox 35.55TL
3-Michlen Dynamic SW 30TL (yanlız michlen 30TPI)
Aslında 30 tl üzerine çıkmak istemiyorum ama sık patlama sorunuylada boğuşmak istemiyorum bu lastiklerden verim alınamayacak gibiyse mecburen sınırları zorlamak zorunda kalacağız.Kullanım şartlarıma uygun başka tavsiyelere açığım Rubena lastikleride gördüm fakat patladığına dair yazılar beni vazgeçirdi.1 ve 2 seçenek üzerinde daha fazla duruyorum neden/sonuç şeklinde yardımcı olursanız sevinirim.Yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

Scudo

Barış TURAN

Forum Bağımlısı
Tepki
1.990
Bisiklet
Kron
Equınoxların 300-400 km den sonra hamurunda sıkıntılar basgosterdıgını okumustum.Contınental ultrasport kullanıyorum,oldukca memnunum.

Baran Altilar

Aktif Üye
Tepki
109
Bisiklet
Scott
shwable lugano öneririm bende,patlak koruması var,45 lira liste fiyatı,belki indirimde filan olan biyerden temin edebilirsiniz daha ucuza.