Bianchi bayiinde varmı

Konu, 'Bianchi' kısmında Deniz Kılıç tarafından paylaşıldı.

1. Deniz Kılıç

Deniz Kılıç Kıdemli Üye

Seviye:
    Arkadaşlar ben arka aktarıcımı ve frenlerimi değiştirmeye karar verdim.Bianchi bayiinde altus ve alivio malzemeler satılır mı? :rolleyes:

Deniz Kılıç

Deniz Kılıç Kıdemli Üye

Seviye:
    Kadrolar Bisikletler başlığına taşırsanız sevinirim

3. HaliliOzturk

HaliliOzturk Yeni Üye

Konuyu "Markaya göre destek hattı" içerisinde "Bianchi" alt başlığına taşıdım ;).
    Bu malzemeler bir bayiden daha çok bir yetkili serviste bulunur. Garanti belgesinin veya kullanma kılavuzunun içerisinde bulabileceğiniz yetkili servislerden en yakın olanına baş vurun ;).
    Ayrıca reklam veren firmalarımızın da tamamında bu malzemelerin bulunacağından şüphem yok ;).

Deniz Kılıç bunu beğendi.
    Deniz Kılıç

Deniz Kılıç Kıdemli Üye

Seviye:
    İzmirde oturduğum için bilmiyorum.Delta İzmirde de açılırsa farklı tabii.Onun dışında bir tek ata bisiklete götürebilirim.

5. HaliliOzturk

HaliliOzturk Yeni Üye

BU linkte İzmir'deki Bianchi servislerinin adres ve telefonlarını bulabilirsin.

Deniz Kılıç bunu beğendi.

İlginizi Çekebilir

5e5bb4d61700a7c23b5abfe47263a288.jpg
Sürüşlerimizdeki ortalama hız, ne durumda olduğumuzun iyi göstergelerinden biridir. Yol bisikletine ilk geçtiğimdeki ortalama hız hedefim 25 km/h olurdu hatırlıyorum :) Zamanla daha da yükseldi....
IMG20150818130625.jpg
şikayetimden ayrı olarak ortaya çıkan bi zımbırtı. benim rahatsızlığım sağ omzumda oluşan ağrıydı. rahatsızlığımın değişik bi ismi vardı da unuttum. baya değişik bişeydi doktor söylediği gibi...
lance-armstrong-jan-ullrich.jpg
1988 İtalya turunda Andy Hampsten’in Passo di Gavia tırmanışı efsanedir. Hampsten, o tırmanışta pembe mayoyu ele geçirmişti, ancak, turun bitmesine hala 8 gün vardı ve Gavia etabını kazanan Erik...