bianchi arx 627 & salcano astro & carraro crs 620 sizce hangisini almalıyım acil yardım

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Barış ALTAY tarafından paylaşıldı.

1. Barış ALTAY

Barış ALTAY WHISTLE MIWOK 1638D

Adı:
    Barış ALTAY
    Bisiklet:
    Whistle
    Seviye:
    çok kararsızım ve haftaya cumartesi alıcam sizce hangisini seçeyim şimdiden teşekkürler

2. Hakanaydın

Hakanaydın Yeni Üye

Seviye:
    Üçüde birbirine yakın modeller bence . Salcano alan arkadaşlarım sürekli bisikletçideler . Crs 620 daha iyi gibi duruyor ama bi deneyip görmeniz lazım bence . Hem arx 627 yi hem crs 620 yi denerseniz tam bir sonuca varırsınız bence . Birazda sizin gönlünüzden hangisi geçiyorsa onu alın . Ben bayram sonu arx 627 alıcam , benim o hoşuma gitti . Sizinde içinizden hangisi almak geçiyorsa onu alın . Üçüde donanımsal olarak yakın . Ufak tefek şeylerle birbirlerine üstülük sağlayabilirler o kadar .

Sent from my iPhone using Tapatalk

İlginizi Çekebilir

bicycling-team-2-600x4501.jpg
1- Vücudunuzdaki büyük kas gruplarını çalıştırır. Vücudunuzdaki en büyük kas grupları bacak bölgesinde bulunur. Böylece bacak kaslarının çalışması ve güçlenmesi yağ yakım hızınızı arttıracaktır....
1-1468594337439-1vrvekqftvdaq-960-540.jpg
Merhabalar, yine güzel mi güzel bir Bike Radar konusu yakaladım ve bunu hemen foruma kazandırmaya karar verdim :) Konu, çok eğlenceli ve hepimize hitap ediyor. Ben, konuyu okurken ve konunun...
image.jpg
Arkadaşlar yaptığımız turlarda güzel yerleri resmetmek, yeni yerler keşfetmek istiyor insan ama gerekli tedbirler alınmadığı taktirde zor durumlara düşebiliyor insan. Son turum çiseli şelalesi...