Bianchi Apache 941 D alıyorum..... ^_^

Kayıt
2 Mart 2011
Mesaj
20
Tepki
2
Şehir
Aydın
Arkadaşlar kararsız arkadaşınıa Selçuk geri döndü!! :) Şimdi şöyle bi durum var bisiklet için ayırdığım bütçeyi biraz yükselttim ve 1500 liraya çıkardım... Biraz araştırmayla bu fiyata benim isteklerime en uygun Bianchi Apache 941 D bulabildim. Öğrendiğim kadarıyla whistle üretimi bir bisikletmiş yani sadece bianchi etiketi varmış üstünde... Arazi inişleri ve ufak atlayışlarda kullanacağım bisikleti o yüzden illlllaki çift süspansiyon düşünüyorum. Şehir içinde kullanmak için de zaten arka amortisörü kilitlenebiliyomuş. Linki inceleyip donanımı hakkında fikir sunabilirseniz sevinirim... Donanım markaları ve modelleriyle ilgili pek bi bilgim yok... Tavsiyeleriniz üzerine ileride değiştirebilirim birkaç parçasını... Teşekkürler... Saygılar..... :) :) :)

http://www.bianchi.com.tr/urunler/urundetay.aspx?kategoriid=2&altkategoriid=1&urunid=194
 
Scudo

akifberkant

Forum Bağımlısı
Kayıt
3 Temmuz 2010
Mesaj
1.235
Tepki
1.597
Şehir
-Kırklareli-İstanbul
Bisiklet
Salcano
Ben bisikleti yakından görmüştüm, görüntü olarak güzel. Bisiklete yeni başlarken ben de bu bisikletten almayı düşünmüş, araştırmıştım. Bisiklet forumda bu konu ile ilgili başlık ta vardı. Donanımı deore bence fena değil. İlla ki çift amortisör diyorsanız bu ya da Whistle 'nin çift amartisörü iş görür bence. Çok daha iyi bir çift amortisörlü almak isterseniz, kesenin ağzını açmanız gerekir. Dediğim gibi illa çift amortisörse bence Apachi iyidir. Parça değişimi düşünürseniz, zamanla duruma göre bakarsınız. Bence ilk değişecek parça da maşa olurdu... Selamlar
 
Kayıt
2 Mart 2011
Mesaj
20
Tepki
2
Şehir
Aydın
@akifberkant

Walla kesenin ağzını az daha açarsam yırtılır :)))) ben de ilk önce maşayı değiştirmeyi düşünüyorum... whistle üretimi olduğu için kadro iyidir diye düşünüyorum...
 
Kayıt
25 Şubat 2011
Mesaj
53
Tepki
34
Şehir
Samsun
Bisiklet
Geotech
Bence bisiklet güzel ancak, o fiyatlara başka tercihlerede yönelebilirsiniz, oldukça geniş ürün yelpazesi olan bir miktar 1.500 TL.
Kolay gelsin.
 

Doğukan KARBAL

Forum Bağımlısı
Kayıt
14 Şubat 2011
Mesaj
772
Tepki
387
Şehir
İzmir/Bornova
Bisiklet
Merida
Arkadaşım öncelikle hayırlı olsun. Hayırlı kazasız belasız bol pedallamalar. Ancak o fiyata bu bisikletten bin kat daha iyi bisikletler var. Üstelik arka amortisörlü bu... Seçimin bana göre değil ama sen süreceksin sonuçta. Şimdiden hayırlı olsun... :)
 
Kayıt
2 Mart 2011
Mesaj
20
Tepki
2
Şehir
Aydın
@Doğukan KARBAL

zaten bir off-road tutkunu oldugum icin bisikleti %90 arazide %10 şehirde kullanıcam... Aracımın arkasına bağlayıp gittiğim yerlerde binmek için alıyorum yani... lastikler asfalta nadiren deyecek :) %90 arazi, %10 şehir diyebilirim kullanım alanı için... zaten şehirde kullanırken de arka amortisörün kilitli olmasi gibi bi nimetten faydalanıcam... :) :) :)
 

Doğukan KARBAL

Forum Bağımlısı
Kayıt
14 Şubat 2011
Mesaj
772
Tepki
387
Şehir
İzmir/Bornova
Bisiklet
Merida
Ya bence daha iyi bir marka almalısın Merida, Scott... gibi :)
 
Kayıt
26 Ekim 2010
Mesaj
250
Tepki
76
Şehir
Konya- Memleket:Sivas
Hocam maşan sadece hafif arazide kullanılabilir yani ağır bi yük vermeye kesinlikle gelmez suntourun kendi sitesindende bakarsan eğer size en kötü ihtimalle All Mountain bir maşa gerekli epicon kullanıyorum öneririm havalı bir maşadır.
 
Kayıt
2 Mart 2011
Mesaj
20
Tepki
2
Şehir
Aydın
@Abdullah Safa Karabacak
Maşayı ilerde değiştiricem zaten... ben de aynı düşüncedeyim sizinle... Bu arada daha iyi bir bisiklet almam gerektiğini söyleyen arkadaşım bu bisikleti almamın sebebi tamamen duygusal!! ;) Bu özelliklerde bu fiyata daha iyi bi bisiklet bulmak zor biliyosunuz...
 
Kayıt
2 Mart 2011
Mesaj
20
Tepki
2
Şehir
Aydın
@Yunus YILMAZ
Şimdiden teşekkürler... Biraz uzun sürecek buradaki bayiye gelmesi galiba ama ben de çok sabırsızlanıyorum... :D
 
Yukarı Alt