Bianchi alikut

Tepki
13
Slm arkadaşlar! Ben Bursa'dan Ünal. Başlıkta yazdığım gibi bianchi'nin alikut modelini almayı düşünüyorum. Fakat kararsızım Başta troy modelini almayı düşünüyordum. 2 Kilo farkından dolayı birazda bütçemi zorlayarak bu modele yöneldim. Troy modelini bire bir gördüm ama alikut modeli maalesef Bursa'da yok zannedersem. Bu bisiklete sahip biri biraz özelliklerinden bahsederse çok sevinicem. Yazan arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

Scudo

curly89

Aktif Üye
Tepki
37
Ben de alikut alacaktım ama piyasada bulamadım. Bulursanız bana haber verirseniz sevinirim.

Tepki
13
ekim ayında istanbul'a gidicem olsa olsa orada olur. bütün bayilerin adreslerini aldım. internette birçok sitede var ama bire bir görmeden de alınmaz.

Sinan Kavas

Aktif Üye
Tepki
119
bende alikut var ve araştırmadıgım yer kalmadı almadan önce.. istanbulda yok arkadaşlar bu model.. ben erdoğanlar bisikletten(ankaradan) 21 temmuzda aldım 2 tane vardı bi 16'' kadro diğeri 18'' kadro ben 16'' kadro aldım arayıp bi sorun diğeri satıldımı satılmadımı diye..

Furkan Yavuz

Forum Demirbaşı
Tepki
267
Bisiklet
Salcano
ben arkadaşa ulaşamıyorum ulaştığım ilk an alikut öğrenirim olumlu veya olumsuz sizlere dönerim