bianchi afx 9001

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında ATiCO tarafından paylaşıldı.

1. ATiCO

ATiCO Kıdemli Üye

Adı:
    Atakan K.
    Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    önceden de bu başlıkla konu açmıştım bu sonuncusu olacak :) 9001 in ağırlığını hiç bir sitede bulamadığım için hep bir tereddütsüzlük içindeydim.şu sitede sonunda arayışlarımın sonuna vardım söylenene göre 14,14 kg imiş.http://www.akildakal.com/Bianchi-AFX-9001-26-Jant-Dag-Bisikleti_2914.html#0

sizce
    -bu bisikleti 14,14 kg,27v deore-acera set ve hidrolik disk frene sahip olduğu ve fiyatının 1,152 tl olduğu için bu bisiklet almaya değer mi?

2. Enes.

Enes. Üye

Bisiklet:
    İdeal
    Seviye:
  3. adapolat

adapolat Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    kardeşim al benimkinden :)

4. Ersin Erbeden

Ersin Erbeden Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Daytonayla emsal bisiklet hatta carraro daha ucuz bundan. Kilo konusunuda kafayı takma fark hissedeceğini düşünmüyorum.

İlginizi Çekebilir

upload_2017-1-21_18-12-42.png
Geçen yıl Temmuz'da enerji kaynaklarımızı ve bunları nasıl geliştireceğimizi açıklayan bir konu açmıştım: Güç bölgeleri "anlayacağımız dilde" ne anlama geliyor? Aerobik dayanıklılık Laktat eşiği...
2.png
Merhabalar :) GCN'nin çok tatlı bir videosunu buldum ve konusunu açıyorum ;) Videoyu izleyelim: [MEDIA] Kilo verin! Averaj hızınızı geliştirmenin en iyi yollarından biri kilo vermektir,...
2.jpg
www.britishcycling.co.uk adresinde yayınlanan bir makalede uzun antrenman sürüşleri ve yarışlar için doğru beslenme mevzusu oldukça kapsamlı bir şekilde ele alınıyor. Sürüşlerin bir gün öncesinde...