bi yer buldum ;)

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında yunussal1 tarafından paylaşıldı.

1. yunussal1

yunussal1 Yeni Üye

Seviye:
    arkadaşlar meraba, öncelikle bu bir gezi organizasyonu değildir onu belirtmek isterim :) bugünkü geziye katılamayınca bende tek başıma çıktım, maltepede süreyya paşa hastanesinin tepelerinde bi parkur arayayım dedim ve bence fena olmayan(sadece biraz kısa) bi parkur buldum, paylaşayım istedim..:)

ben her cumartesi akşamüstü oraya gitmeyi düşünüyorum bana katılmak isteyenler olursa buna çok sevinirim, pazarları da zaten geziler var :in:
    daha fazla uzatmayım,

kendinize çok iyi bakın, görüşmek üzere...

epica2006 bunu beğendi.

İlginizi Çekebilir

qweqwe.jpg
Bugün 2lerde çıkıp Google Haritalar Bu rotaya oruçlu gidiş geliş yaptım eve geldiğimde iftar okunmuştu ve benim boğazımda tam gırtlağın orasında sağ ve sol tarafta basit çizimle...
Website_Drafting_Image_10m_2048x2048.png
Merhaba forumdaşlar :) Aslında başlığı "Drag nedir? Yenir mi?" yapmayı düşündüm ama bu bir Drag'a giriş konusu değil, Drag'ın ne olduğunu zaten bilenler için beyin yakan bilgiler içeren bir makale...
track-standing-332x500.jpg
Sürüşlerimizdeki ortalama hız, ne durumda olduğumuzun iyi göstergelerinden biridir. Yol bisikletine ilk geçtiğimdeki ortalama hız hedefim 25 km/h olurdu hatırlıyorum :) Zamanla daha da yükseldi....