Beylikdüzü

metrekup

Üye
Tepki
0
Beylikdüzü'ndeki bisikletçileri bulmuşken izninizle, konu dışı da olsa bir şey sormak istiyorum. Beykent-Büyükçekmece-Beylikdüzü civarında kaliteli malzeme satan bisikletçi/tamirci nerde bulabilirim?

Scudo

nime

Daimi Üye
Tepki
78
yok kimse ??? Ben hergün b.düzü - ikitelli gidip geliyorum kimse yok yollarda ?

nime

Daimi Üye
Tepki
78
Herkese selam. Adım Emin 31 yaşındayım Textilde modelistim. Hergün işe Beylikdüzünden-İkitelli istikametine gidip geliyorum. Yol seçimim genelde sahilden yana oluyor zira egzoz koklamak işime gelmiyor :) Ama genede bazı yerlerde biraz duman soluyorum ama idare ediyorum.
Salcano Ephesos kullaniyorum. Gelecekte planlım iyi bir yarış bisikleti alıp yolların tadını birde yarış tipi ile yaşamak. Sayguıar herkese.

• Beğen
Tepkiler: Ahmet Türkölmez

Aytekin Erzan

Forum Bağımlısı
Tepki
2.086
@nime

sizi bölgesel ve yerel bisiklet guruplarındaki kçekmece gurubuna davet edebiliriz...

nime

Daimi Üye
Tepki
78
@Aytekin Erzan

Ok k.çekmece benim en güzel güzergahım hele taş kopru süper :)

Ahmet Türkölmez

Daimi Üye
Tepki
284
sitemize hoşgeldiniz... :)

umarız iyi şeyler öğrenirsiniz forumda

ve öğrendiklerinizlede katkıda bulunursunuz...

yaşasın bisiklete binenler

böyle her ben bisiklete biniyorum diyen insan beni okadar sevindiriyorki anlatamam

iyi pedallar

herkes bisiklete binmeli ve uzun yol yapmalı...... kısa turlara benzemez uzun turlar...
tavsıye ederım..

tanerhosgor

Aktif Üye
Tepki
613
Bisiklet
Scott
K.Çekmece İkitelli arasını nasıl geçiyorsunuz ?
- Havaalanı yanından mı devam ediyorsunuz?
- Yoksa Cennet rampası yada K.Çekmecenin içinden yokuş mu çıkıyorsunuz?

ben Halkalı(ev)-Gürpınar(iş) arası gidip gelmeye başladım, yağmurda çekmecenin içinden yokuşu denedim, güzeldi.
aynı parkuru ters istikametlerde katediyor olacaz herhalde :) belki bir yerlerde karşılaşırız

Halil Atalay

Forum Bağımlısı
Tepki
576
Arkadaslar Merhaba,

Oncelikle herkesin gecmis olan Ramazan bayramını kutlarım....

Bayramda yedigimiz tatlıları yol-su-elektrige donusturmek adına :) bu Carsamba yine cıkıyoruz...Uzun gitmeyecegiz...

Istıkametimiz Kumburgaz tarafı olsun dedik...

Kımler gelebilir ?? Ben listeyi baslatıyorum....

Bulusma Yeri : Fox City Alısveris Merkezi onu 19:30
B.cekmece C.tesi Pazarının girisi ( Dallas Yokusu'nun baslangıcı ): 19:45
Tarih : 23.09.2009 Carsamba

Guzergah : Kumburgaz'a... ( yuksek ihtimal yazlıkcılar da artık gittiginden cok sakin bir mekan olacaktır )

Donuste B.duzu'nde oturan katılımcılarımıza guzel yokus idmanımız muhakkak olacaktır... Ben simdiden oyumu Dallas yonunde kullanıyorum bile...

Onemli not : Gezilerimizde kask,eldiven ve gece surusu olacagı icin arka far takma zorunlulugu vardır.

1 ) Ben Trinity72
2 ) Cuneyt ( DOGUMGUNU COCUGU )
3 ) Ferruh
4 ) 61 Halil Atalay
5 ) .......

Listenin cogalmasını bekliyoruz arkadaslar

• Beğen
Tepkiler: nime
Tepki
0
Arkadaşlar herkese merhaba , ben aranıza yeni katıldım.Yaklaşık 1 yıl önce büyük bir hevesle bisiklet aldım ancak sadece oturduğum sitenin bahçesinde tur atmakla kalabildim.
Bu siteyi tesadüfen buldum ve anladığım kadarıyla , aranıza bisiklet seven herkesin (acemi de olsa) katılmasına müsaade ediyorsunuz.
Bende hafta sonları ve akşam iş çıkışlarında yapılacağınız turlara katılmak isterim.Ancak hem kondisyonum çok düşük , hemde biraz acemiyim.

nime

Daimi Üye
Tepki
78
@tanerhosgor

Selam dostum. B.Düzü-ambarlı sahilinden küçük çekmece sahiline ve kanarya sahiliden yeni yapılan TIR yolundan halkalıya ve son finiş ikitelli :)
İnşallah karşılaşırız dostum. Saygılar.

gökhanc

Aktif Üye
Tepki
88
arkadaşlar hemen toplanıyoruz:)haftaiçi salı yada çarşamba akşamı ufak bir gezinti ile tanışma faslını gerçekleştirebiliriz.umarım sesim sizlere ulaşıyordur!

• Beğen
Tepkiler: flowerabbas
Tepki
1
herkese merhaba..Bugün aranıza yeni katıldım.Beylikdüzü'nde oturuyorum.
Bu civarda oturanlar varsa tanışabiliriz..

Tepki
1
selamlar.. ben de beylikdüzü'nde oturuyorum..Gezinti saatleri ve zamanını belirtirseniz eğer bana da uygun olursa tanışıp bir gezinti yapabiliriz.Gerçi ben henüz acemiyim..:(Yaşım 17.Yaş bir sorun oluşturur mu acaba yani 18 sınırı var mı?

• Beğen
Tepkiler: Kamil Kamil

Levent_K

Forum Bağımlısı
Tepki
2.594
Bisiklet
Trek
Yakupludayım, beylikdüzünde sayı fazla, fakat başka platformlarda haberleşiliyor sanıyorum.

• Beğen
Tepkiler: Serpil Tunca

gökhanc

Aktif Üye
Tepki
88
arkadaşlar pazartesi salı çarşamba tüm gün gezilere yapabiliriz.genelde geceleri yapılan geziler hem şehirin sessizliği hemde trafiğin azalması nedeniyle tercihimdir.1-2 derken kocaman bir platformda burda oluştururuz.sizde saatlerinizi buraya yazarsanız , bende kendimi ona göre ayarlayabilirim.bugün 8-10 arası beylikdüzünde dolanan iki bisikletçi görürseniz biride benim.bir ıslıkla önüme atlayabilirsiniz:)haydi hoşcakalın

ayrıca eklemek isterim (beylikdüzü , beykent , yakuplu vs.) yer belirtirken bu semtlerin hepsi dahildir...