Beylikdüzü

FoldingRider

Düşündüğünü, yapabildiğin kadar özgürsün
Tepki
625
İsim
foldingRider
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Herkese merhaba arkadaşlar Bisikletimle 400 km devirdim. Gayet sağlam ve yokuşlarda sizi yarı yolda bırakmayan bir yol arkadaşı diğer katlanıra göre avantajı 21 vites olması ve bunu büyükçekmeceden beylikdüzüne tırmanışlarda çok çok iyi bir şekilde hissediyorum. Katlanır bisikletimle yaşadıklarımı da youtube de Katlanamıyorum kanal ismi ile sizlere paylaşıyorum dilerseniz takip edip bana destek te olabilirsiniz aynı şekilde instagramda da flexi_121 kullanıcı adı ile blog sayfamız mevcut.

• Beğen
Tepkiler: omermurataydin
Scudo

CeRKeZ

Kağnı Arabası
Tepki
1.188
İsim
Yunus Emre Cebe
Başlangıç
2017—18
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Seçimlerden dolayı Cumartesi gününe alınan turumuzdan bir kaç kare...

Beylikdüzü Kırlangıç Bisiklet Spor Kulübü - Balaban Köyü (link)

Sizlerde bizimle turlara çıkmak isterseniz Beylikdüzü Yaşam Vadisi'ndeki kulüp binamıza gelebilirsiniz. Her Pazar Saat 08.30 da toplanıyoruz...

irfananar

Aktif Üye
Tepki
247
İsim
İrfan
Bisiklet
Sedona
Herkese merhaba,
İsmim irfan..
43 yaşa merdiveni dayadım tırmanıyorum..
Yazılım Geliştirici ve 01 Plaka'yım. Çelikoğlu'na yakın oturuyorum.
Profilimde de yazdığı üzre gayet "taze" yim forumda:ssrtcbya::islik:

8 yaşında frensiz Balkan ile yaz geceleri Adana E-5 te ciritlemeler ve 10 yaşında sadece 2 kez sokak arasında ağabey nezaretinde öğrenme amaçlı kullandığım Mobylette' i trafiğe çıkarınca Yüksek Aile Divanı tarafından hepsinden mahrum edildimo_O:asik:eek:_O

En son Lise 2'de arkadaşımın 26" Mtb'sini 4km kullanmıştım.
Sonrası kısa dönem Racing dahil Motor ve iş gereği 4 teker üstünde geçti.. (Bir arkadaşımızı motosiklet kazasında kaybedince zaten istemeyen Annem sütüyle tehdit edip sattırdı..Kısa macerası böyle "Şeytan İşi" ' nin) :kötü::kötü:

Son dönemde Fazlaca kilo alınca olaya sıfırdan başlamak gerektiğine karar verdim..
2 gün önce forumunuza üye oldum.
Ve birkaç saat önce @gültekin R. Demirkaya dost'un çiçek gibi satışa çıkardığı Sedona 300 Sport'unu edindim.

Bu kadar hamlıktan sonra 5.2 km lik yolu nasıl bitirdim, eve geldim; ben bilirim:booo::koptum::booo::koptum:

Ama şunu söylemeliyim ki o hamlık ve kilo ile attığım 2 kg ya yakın ter müthiş keyifliydi.. Vücut kaslarının yeniden çalıştığını hissetmek güzel!

Mümkün olan en kısa zamanda kondisyon kazanıp turlarda aranızda olmak istiyorum.

Tabii eğer Dost sayıp aranıza kabul ederseniz.
Sevgiler,
İrfan

Tepki
83
İsim
İsmail Kaan Kural
Bisiklet
Salcano
@irfananar Azminizden dolayı tebrik ediyorum.Bisikleti sevmemin en güzel nedenleri bunlar.Gerçekten abilerimle , ablalarımla , kardeşlerimle berabermişcesine olmak , aynı ritmi güzelliği yakalamak harika. Beraber pedallayabileceğimiz , çay içip sohbet edebileceğimiz bir günde karşılaşmak üzere :)

• Beğen
Tepkiler: irfananar
Tepki
51
İsim
Murat
Bisiklet
Lapierre
Herkese selam bende beylikdüzündeyim bende sessizliğimi koruyorum bu ara bisiklet bana ben bisiklete bakıyorum birşeyler yapalım dediğinizde buradan duyurunda katılmaya çalışıyım.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Kırlangıç Bisiklet Kulübü'nün her Pazar grup sürüşü yapılmaktadır. Facebook sayfasından takip edebilir, sorularınız varsa sorabilirsiniz. Ya da Yaşam Vadisindeki yerini ziyaret edebilirsiniz.
Yol bisikleti kategorisinde her Pazar düzenli olarak sürüşler yapılmaktadır.

Tepki
51
İsim
Murat
Bisiklet
Lapierre
Evet haklısın güzelde bana pek uymuyor 08:30'da buluşup 11:30 gibi falan dönüyorlar ben genelde 06:30'da çıkıp 09:30'da evde oluyorum uykumdan feragat edip istanbul uyuyorken bisiklete binmek çok güzel

• Beğen

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Şimdi saat 8 de toplanılıyor. Ama güzergaha göre daha erken çıkışlar da yapılabiliyor. Siz yine de iletişim kurun, talebinizi de iletin derim.

behamehal

Üye
Tepki
37
@volkan ismailİlla yol bisikleti mi olacak deyü bi şart var mıdır. Yoksa şehir bisikleti olan da katılabilir mi?

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
Tepki
51
İsim
Murat
Bisiklet
Lapierre
@behamehal
bence kaskın olduğu sürece sıkıntı olmaz zaten bisiklet kulübü amaç birlikte olmak olduğu için neden sıkıntı olsunki

• Beğen

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@behamehal

Normalde yol ve diğer bisikletler ayrılıyor ama genelde yol bisikleti katılımı oluyor. Şehir bisikleti ile yol bisikleti grubuna ayak uydurabilenler de var grubun içerisinde. Sizin durumunuza da bağlı biraz.

CeRKeZ

Kağnı Arabası
Tepki
1.188
İsim
Yunus Emre Cebe
Başlangıç
2017—18
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@behamehal
Eğer ortalama olarak 23-24km/h civarı hızlarda sürebilecek bir kondisyona sahipseniz tabii ki yol grubuna dahil olabilirsiniz. Bu arada ayrıca ben de avcılardayım hafta içi müsait oluyorsanız beraber de çıkabiliriz.

behamehal

Üye
Tepki
37
@CeRKeZ25 ortalamayı buluyorum ama irtifa pek olmuyo. Yokuş çıkmadım pek. Hafta içi pek müsait olamıyorum ben de. Bisiklet sürecek kadar zaman olmuyo :)

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

CeRKeZ

Kağnı Arabası
Tepki
1.188
İsim
Yunus Emre Cebe
Başlangıç
2017—18
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@behamehal
Yokuşlara da alışırsınız ben de aynı durumdaydım mecburiyet yokuşlara da alıştık bir süre sonra :D

bora_tamer

Üye
Tepki
0
İsim
Bora Tamer
Bisiklet
Mosso
merhaba, ben Bora, 46 yaşındayım, beylikdüzündeyim ve aranızda olmaktan mutluyum