Beylikdüzü

mrfelicity

Üye
Tepki
44
İsim
Emir
Bisiklet
b'Twin
Toplanma durumu var mı? Ben de semtin içinde tur atmaktan sıkıldım biraz öbür mahallelere geçeyim diyordum.(İhlas 2. kısımın yakınlarında oturuyorum,yol bisikleti kullanıyorum )

Scudo

FoldingRider

Düşündüğünü, yapabildiğin kadar özgürsün
Tepki
625
İsim
foldingRider
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@mrfelicity valla hocam ben dün tanıştığım bir dostumla beylikdüzü yeşilköy turu yaptım süperdi oda gürpınarda oturuyordu. Bizde sıkıldık beylikdüzünde gezmekten öyle bir değişiklik yaptık çok güzel bir tur oldu :) katılmak istersen dm den yazışalım

Tepki
16
İsim
Furkan İlyas Atakan
Bisiklet
Mosso
Ben 15 yaşındayım beni de aranıza alırsanız çok mutlu olurum şimdiye kadar hep MTB sürdüm bir hafta içinde bir yol bisikleti alacağım birlikte sürmek isterim.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Beylikdüzü kırlangıç bisiklet kulübünün pazar sabahları turları oluyor. İlk kez bu haftasonu katıldım. bu hafta sadece yol bisiklet grubu gelmişti. Yeri Yaşam vadisinin içerisinde.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
(link)

ilk kez bu kadar uzun bir tura katıldım. kondüsyon yeterli olmadığından dönüşte devebağırtanda mola vermek zorunda kaldım ama keyif aldım. haftaya da katılacağım.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
yola cıkmadan önce ben de oyle düşündüm. olmadı selimpasadan dönerim dedim ama grubun gazıyla da biraz. sonunu tam getiremesem de

mrfelicity

Üye
Tepki
44
İsim
Emir
Bisiklet
b'Twin
makineye alışmayı bekliyorum kondüsyonumu yükselteyim katılırım turlara

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
cok sıkıntı yapma derim. durumumuz farklı degil aslında ben de yeni başladım daha -200-250 km sürmüştüm ki bu tura katıldım. sen kulübe uğra derim. farklı güzergah grupları oluşturulabiliyor.

hunter84

Üye
Tepki
89
İsim
Özgür
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Mosso
bende katılmak ısterım kondisyonum yaklasık 40 km ama sıkıldım Büyükçekmece sahil Mimaroba git gel hep aynı belki bu pazar katılırım

• Beğen
Tepkiler: FoldingRider

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Her Pazar 8.30 da kulüp önünde toplanılıyor, 9 da yola çıkılıyor.

CeRKeZ

Kağnı Arabası
Tepki
1.188
İsim
Yunus Emre Cebe
Başlangıç
2017—18
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@volkan ismail
Herhangi bir katılım şartı var mı acaba direk bisikletimizle gelip katılabiliyor muyuz?

CeRKeZ

Kağnı Arabası
Tepki
1.188
İsim
Yunus Emre Cebe
Başlangıç
2017—18
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@volkan ismail
acaba genellikle kaç km/h ile gidiyorsunuz?

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@CeRKeZ düzlük ve eğimler farklılık gösterdiğinden en güzel stravada segments kısmından hızları görebilirsiniz.

FoldingRider

Düşündüğünü, yapabildiğin kadar özgürsün
Tepki
625
İsim
foldingRider
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Beylikdüzü sakinleri olarak 3 kafadar ( road bike, mtb, folding bike ) efsane kadroyla çatalcaya inceğiz mağralarına gidiyoruz aktif resimleri atacağım :)

@Yagizz2

@Yagizz2 en son offroad ile kapattık günü :)

Dosyalar

Tepki
122
İsim
Budak
Başlangıç
1984—85
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Merhaba arkadaşlar ben Beylikdüzü Yakupludan 7 senedir Salcano NG650 dağ bisikleti kullanıyorum tepesinden inmedim işe gidip geldim yılın 7 ayı beni hiç üzmedi. Bir kere bile lastiği patlamadı 24/05/2018 itibariyle bir Salcano XRS 060 yol / yarış bisiketi aldım. Almasına aldımda en azından 1 ay beni zorlayacağa benziyor binemiyorum bisiklete :) Tutuş farklı vites yeri farklı. Bisiklet altımdan uçup gidiyor. 11 kilo ağırlığı var. Sahilde denemeler yapacağım mecburen alışmak için. Malüm Yakuplu eskisi gibi değil her yer araba inşaat doldu girmeyeyim bir arabanın altına. İşe arabayla gitnektense bisikletle gitmek daha mantıklı eskisi gibi 3 ve 4 . vitesleri kullanarak gidemiyorum. Genelde 1-2 nadir olarak 3 vitesde gidebiliyorsun trafik var. Hobilerim arasında kampçılık ve scuba dalışda var. Her ikisindede tüm malzemelerim var. Kampçı ve scubacılara duyurulur.

@Yagizz2 inceğize gidipte göleti gezmeden gelmişsiniz yazık olmuş. Benim çektiğim videodan ne kaçırdığınızı görün bari :) ki sizin gittiğiniz dönem o gölet tamami ile su dolu olur ben en kurak zamanı gittim.

@Levent_K ben Eston 2 deyim komşu çıktık :)