Beylikdüzü sakinleri toplanıyoruz

kod_black

Üye
Başlık
1
Tepki
54
İsim
volkan
Bisiklet
Merida
Beylikdüzü bisiklet grubu olarak bizimde bunyemizde oluşturduğumuz yol bisikleti uzerine çekirdek bir ekibimiz var. Antreman programlarimiz dahilinde guzel rotalarimiz mevcut. Karaburun-ormanli gibi semtimize bir nebze yakin standart turlarimiz oluyor ( 100 120k).
Denk getirebildikce Akabinde sariyer ve şile dolaylarina sürüyoruz.

Genel her hafta cuma günü düzenlenen meşhur cuma (CAB ) turumuz ile beylikduzu meydandan hareket ile gurpinar buyukcekmece turumuz mevcut yaklasik olarak ( 35k). Sezonun acilmasiyla ayda 1 defa acmaya gayret ettigimiz kampli turlarimizda mevcut.

Bütün bu sürüşlerimiz keyfi ve oldukça samimi ortamda gerçekleşmektedir.

Dosyalar

Başlık
7
Tepki
46
İsim
Budak
Başlangıç
1984—85
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Yeni bisiklete bir alışayım sizlere dahil olacağım teşekkürler bilgiler için.

Yagizz2

Düşündüğünü, yapabildiğin kadar özgürsün
Başlık
2
Tepki
860
İsim
Yağız
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@kod_black Kırlangıçmı yoksa farklı bir grupmu

• Beğen
Tepkiler: kod_black
Başlık
0
Tepki
16
İsim
Furkan İlyas Atakan
Bisiklet
Mosso
Merhaba bende tek başıma sürüyorum ama grupla sürmek daha keyifli olur diye düşünüyorum 15 yaşındayım bu pazarda tur varsa katılmak isterim @CeRKeZ

mrfelicity

Üye
Başlık
1
Tepki
36
İsim
Emir
Bisiklet
b'Twin
Bugün ilk kez yaya olarak atirus, mimoroba(yanlış yazdım sanırım) ve mimarsinan taraflarına gittim çok sevdim bisikletle gitmeyi düşünüyorum büyük emniyet şeridi vardı yanlış hatırlamıyorsam gitmeyi planlayanlar varsa pmden konuşalım.Yol dağ şehir katlanır farketmez her türlü bisikletle gidelim yeter ki arkada kalmasın :D

CeRKeZ

Tek Rakibim Türk Hava Yolları
Başlık
1
Tepki
747
İsim
Yunus Emre
Bisiklet
Salcano
@filyasatakan
Şuanda ramazan dolayısıyla tüm üyelerimiz gelmese de turlarımız devam etmektedir. Pazar günü sabah 8.30da bisikletinizi alarak kulübümüze gelirseniz siz de katılabilirsiniz.

Başlık
0
Tepki
16
İsim
Furkan İlyas Atakan
Bisiklet
Mosso
@mrfelicity birlikte gidebiliriz hatta saat 15.30 gibi bile gelebilirim.

mrfelicity

Üye
Başlık
1
Tepki
36
İsim
Emir
Bisiklet
b'Twin
Sanırım Beylikdüzü Kırlangıç kulübü maceram başlamadan son buluyor.Bahçelievlere taşınacak olmam sebebiyle konuda etiketlemeniz için bir sebep yok. Sanıyorum ki ramazanadan hemen sonra taşınacağım.

alchemist

Üye
Başlık
0
Tepki
0
İsim
ugur
Bisiklet
b'Twin
@CeRKeZ uzunyol yapmadım hiç. en fazla yaptığım yol 5 km. oldu. turlar zorlar mı? eğer gözüm keserse ben de katılmak istiyorum.

CeRKeZ

Başlık
1
Tepki
747
İsim
Yunus Emre
Bisiklet
Salcano
@alchemist kondisyonunuz yettiğince uzun yol zorlamaz, bunun için belli bir ortalama hız dahilinde kademeli şekilde tur mesafesini arttırarak gezmekte fayda var. Kendinizi bu şekilde alıştırıp kondisyonunuzu yükseltirseniz uzun turlar zorlamaz. Tabiki bu arada denemek bedava, bir sabah sizde gelip deneyebilirsiniz, sizi de bekleriz :)

mrfelicity

Üye
Başlık
1
Tepki
36
İsim
Emir
Bisiklet
b'Twin
ben 20 ortalamayla 30km kadar yol yapabilirim. unutmadan taşınmam da ertelendi turlar ne zaman :d

CeRKeZ

Başlık
1
Tepki
747
İsim
Yunus Emre
Bisiklet
Salcano
@mrfelicity
Dün kulübe gittim turlar ramazandan sonra devam edecekmiş öyle söylediler ama siz pazar yine uğrayın tek başına çıkanlar olabilir. Ben geçen hafta bir kaza geçirdim yeni yeni iyileşmeye başladım, eğer dizime güvenirsem ben yarın kulübe gitmeyi oradan da yola çıkmayı planlıyorum.
----
Kırlangıç Bisiklet Kulübü olarak bugün yaptığımız Çatalca turundan birkaç kare...

Dosyalar

• Beğen
Tepkiler: trainspotting35

Everset

Üye
Başlık
0
Tepki
3
İsim
Burak Ahmet Durmuş
arkadaşlar büyükçekmece mimarobadanım ben de umarım tanışırız, bisiklet satın alma konusunda çok deneyimli birisi varsa umarım bilgi konusunda destek olur sizinle beraber turlamak isterim

• Beğen
Tepkiler: filyasatakan

Yagizz2

Düşündüğünü, yapabildiğin kadar özgürsün
Başlık
2
Tepki
860
İsim
Yağız
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Herkese merhaba arkadaşlar Bisikletimle 400 km devirdim. Gayet sağlam ve yokuşlarda sizi yarı yolda bırakmayan bir yol arkadaşı diğer katlanıra göre avantajı 21 vites olması ve bunu büyükçekmeceden beylikdüzüne tırmanışlarda çok çok iyi bir şekilde hissediyorum. Katlanır bisikletimle yaşadıklarımı da youtube de Katlanamıyorum kanal ismi ile sizlere paylaşıyorum dilerseniz takip edip bana destek te olabilirsiniz aynı şekilde instagramda da flexi_121 kullanıcı adı ile blog sayfamız mevcut.

• Beğen
Tepkiler: omermurataydin

CeRKeZ

Başlık
1
Tepki
747
İsim
Yunus Emre
Bisiklet
Salcano
Seçimlerden dolayı Cumartesi gününe alınan turumuzdan bir kaç kare...

Beylikdüzü Kırlangıç Bisiklet Spor Kulübü - Balaban Köyü
Bağlantıyı görüntüleyebilmek için üye girişi yapmalısınız.

Sizlerde bizimle turlara çıkmak isterseniz Beylikdüzü Yaşam Vadisi'ndeki kulüp binamıza gelebilirsiniz. Her Pazar Saat 08.30 da toplanıyoruz...

irfananar

Aktif Üye
Başlık
1
Tepki
258
İsim
İrfan
Bisiklet
Sedona
Herkese merhaba,
İsmim irfan..
43 yaşa merdiveni dayadım tırmanıyorum..
Yazılım Geliştirici ve 01 Plaka'yım. Çelikoğlu'na yakın oturuyorum.
Profilimde de yazdığı üzre gayet "taze" yim forumda:ssrtcbya::islik:

8 yaşında frensiz Balkan ile yaz geceleri Adana E-5 te ciritlemeler ve 10 yaşında sadece 2 kez sokak arasında ağabey nezaretinde öğrenme amaçlı kullandığım Mobylette' i trafiğe çıkarınca Yüksek Aile Divanı tarafından hepsinden mahrum edildimo_O:asik:eek:_O

En son Lise 2'de arkadaşımın 26" Mtb'sini 4km kullanmıştım.
Sonrası kısa dönem Racing dahil Motor ve iş gereği 4 teker üstünde geçti.. (Bir arkadaşımızı motosiklet kazasında kaybedince zaten istemeyen Annem sütüyle tehdit edip sattırdı..Kısa macerası böyle "Şeytan İşi" ' nin) :kötü::kötü:

Son dönemde Fazlaca kilo alınca olaya sıfırdan başlamak gerektiğine karar verdim..
2 gün önce forumunuza üye oldum.
Ve birkaç saat önce @gültekin R. Demirkaya dost'un çiçek gibi satışa çıkardığı Sedona 300 Sport'unu edindim.

Bu kadar hamlıktan sonra 5.2 km lik yolu nasıl bitirdim, eve geldim; ben bilirim:booo::koptum::booo::koptum:

Ama şunu söylemeliyim ki o hamlık ve kilo ile attığım 2 kg ya yakın ter müthiş keyifliydi.. Vücut kaslarının yeniden çalıştığını hissetmek güzel!

Mümkün olan en kısa zamanda kondisyon kazanıp turlarda aranızda olmak istiyorum.

Tabii eğer Dost sayıp aranıza kabul ederseniz.
Sevgiler,
İrfan

irfananar

Aktif Üye
Başlık
1
Tepki
258
İsim
İrfan
Bisiklet
Sedona
@filyasatakan Eyvallah İlyas.. Devam tabii.. 01 Plaka'lar geri vites konulmadığından hatalı üretim sayılıyor ;):p:D:D

• Beğen
Tepkiler: filyasatakan
Başlık
3
Tepki
84
İsim
İsmail Kaan Kural
Bisiklet
Salcano
@irfananar Azminizden dolayı tebrik ediyorum.Bisikleti sevmemin en güzel nedenleri bunlar.Gerçekten abilerimle , ablalarımla , kardeşlerimle berabermişcesine olmak , aynı ritmi güzelliği yakalamak harika. Beraber pedallayabileceğimiz , çay içip sohbet edebileceğimiz bir günde karşılaşmak üzere :)

• Beğen
Tepkiler: irfananar
Yukarı Alt