Beylikdüzü-Büyükçekmece'den 100km+

Scudo

bvernik

Aktif Üye
Tepki
173
Ben de eşlik isterdim de bu hafta sonu sarıyer semalarında turlayacağımız için yokum maalesef..
gelgelelim 3 ağustos pazar günkü gezimizin100 km+ için örnek teşkil edebilecek küçük ayrıntılarına /mehmet abi de bizden ayrıldıktan sonra kendi güzergahının verilerini aktarırsa pek bi makbule geçer /
86 km'de ben bitirdim geziyi. Mimarsinan köprüsünde toplanıp /Mehmet abi, Kayhan ve ben/ başlamış olduğumuz tur; çatalca, inceğiz, kabakça, akalan, subaşı ve tekrar çatalca ve mimarsinan noktalarında seyretti.
Kabakça- Akalan arasına doyamadım. ilk uzun turunu hem de hepimizden fazla pedallayarak ta esenyurt'lardan kalkıp gelerek icra eden kayhan'ı kandırıp akalan'dan karacaköy yoluna da saptırdım ki pek bi güzel tadına doyum olmaz, yeşile doyum olmaz, aman aman..
Bu arada bi insan; zerre kondisyonu olmasa da şiddetli poyraz altında dahi 16.2 km/s ortalama hızla ve biankinin ağır aksak bisikleti üstünde 100 km civarlarında hemen hemen rahatlıkla gezebiliyormuş ki poyraz unsuru olmaksızın daha önceleri şahit olduğum bu durum benim için olağan bi haldir artık.
Şu da var ki artık gezi yazısı babında derlemelerimizin de olduğu turlar gerçekleştirsek şöyle bisikletle beraber paylaşımın da doruklarında gezsek hiç de fena olmaz
Selam ve sevgiyle..

cakmakmehmet

Daimi Üye
Tepki
109
Bu pazar 24 ağustos yani..en az 130 km için eleman aranıyor..ücret dolgundur..( kek ve gazoz)..

• Beğen
Tepkiler: tayfur