Beykent Üniversitesi Bisiklet Kulübü 2017

Başlık
3
Tepki
92
İsim
Galip
Bisiklet
Mosso
Beykent_Universitesi_Logo_Yeni.png
Merhaba arkadaşlar, okulumuzda bisiklet ile ulaşım sağlayan kimse yok hatta ben dahil :)
20.10.2017 tarihli okulun spor ve öğrenci dekanlığı bölümleri ile yaptığım konuşmada 7 kişi olabilirsek bir kulüp kurabileceğimiz ve sayımız artıp etkinlik sıklığına göre bir takım desteklerde bulunabileceklerini ifade ettiler.
Bulunabilecekleri ilk ve en muhtemel destek, bisikletlerimizi koyabilmemiz için bir bisiklet parkı.
İkinci destek, okul adının yazılı olduğu tayt ve forma.
Şimdi sevgili arkadaşlarım, Beykent Üniversitesi Ayazağa Kampüsünde okuyan bisiklet sevdalıları ve okula bisiklet ile ulaşım sağlamak isteyenlerin benimle buradan iletişime geçmesini rica ediyorum.
Bol pedallı günler...

soneryen

Forum Bağımlısı
Başlık
52
Tepki
2.969
İsim
Soner
Bisiklet
Trek
@GalipKelesoglu
Hadi hayırlısı olsun. Tebirk ediyorum. Bu tip başlıklar görmek beni mutlu ediyor. İşk 7 kişi zor. Sonrası gelecektir emimim. Yolunuz açık olsun. Başarılar dilerim. Sonsuz saygı ve sevgilerimle

• Beğen
Tepkiler: GalipKelesoglu
Başlık
3
Tepki
92
İsim
Galip
Bisiklet
Mosso
  • Başlık sahibi Başlık sahibi
@soneryen teşekkür ederim, saygı ve sevgilerle...

Başlık
0
Tepki
26
İsim
Lütfi Murat Balıkçı
Bisiklet
Carraro
Taksim kampüsündeyim ancak kulüp için 1 kişi beni yazabilirsiniz.

• Beğen
Başlık
3
Tepki
92
İsim
Galip
Bisiklet
Mosso
@Muratbalikci tamamdır, ilk 7 kişide şuan hala açığımız var ama. Çevrende varsa destek istiyorum :)

teo53

Bisikleti seven doğa gezgini 🚴
Başlık
8
Tepki
353
İsim
Orçun
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Harika bir fikir, gerçekten kutluyorum. Bende son sınıf sinema ve tv öğrencisiyim, ancak Beylikdüzünde oturduğumdan dolayı bisikletle gelip gitmem İstanbul gibi bir şehirde hayal. Ancak kulübe katılmayı elimden gelen desteği sağlamak isterim. +1

• Beğen
Başlık
0
Tepki
26
İsim
Lütfi Murat Balıkçı
Bisiklet
Carraro
3 kişi olduk kaldı 4 kişi elbet gelecek kişi olacaktır. Özelden telefon numaramı sizinle paylaşıyorum ordan iletişime geçebilirsiniz.

• Beğen
Başlık
3
Tepki
92
İsim
Galip
Bisiklet
Mosso
Vizeler geliyor şimdi, vize sonrasında pzt-salı-perşembe bisikletimle okula gidicem. Üstüne not bile bırakabilirim hatta :) kurabilirsek kulübü stand açmamıza da izin veriyorlar bu arada.

Yukarı Alt