Beyaz karanlığın içinden Cadı kazanlarına doğru..

Mesut Girgiç

Forum Bağımlısı
Tepki
11.737
Otelin güvenlikçisi Salih
-“kesinlikle yalnız gitmeyin o lanet yola!”
diyordu ve ...

“ domuzlar ve ayılar için de yanınıza domdom kurşunu ve tüfek alın bence. Kaybolursanız cep telefonunu da sürekli açık tutun. bisikletle gitmeye yeltenmek ise zaten hiç akıl karı iş değil aslında”
diye devam ediyordu lafına.

Arkadaşı Osman atıldı ,
-“durun durun o ormanın içinde cep telefonu da kar etmezmiş. Ben denemedim, hiç gitmeye cesaret etmedim oraya, sadece giden köylülerden duydum”

İronman, şelaleyi ve içindeki insan yutan cadı kazanlarını:Skull-175 görme isteğine ancak iki gün dur diyebildi.

Hiçbir haritada görünmeyen bu uzun yola çıkarken bel çantasında sadece 3 günlük bayat yarım kepek ekmeği vardı. Henüz ormanın girişindeyken yol levhalarının tahrip edildiğini farketti.. ama çoktan iş işten geçmiş ve yola çıkmıştı bir kez..

http://i76.photobucket.com/albums/j10/ironmanabant/abant1068.jpg

Ve kendisini bekleyen beyaz karanlıktan yani yoğun sisten ise daha hiiiç haberi yoktu... :eek: :eek: :eek:

http://i76.photobucket.com/albums/j10/ironmanabant/abant1077.jpg

Bu tüyler ürperten ama kuvvetli bağımlılık yapan serüvenin devamını merak ediyorsanız... yapacak başka birşeyiniz yok.. bekliyeceksiniz..

Bekleyin ve bu maceraya sizin yerinize başka birinin atıldığı için halinize şükredin..

:cool: :cool: :cool:

Bu bir ironman arge pictures inc. yapımıdır.

Taklitlerini elinizin tersiyle itiniz..

Scudo

Murat CER

Forum Bağımlısı
Tepki
1.134
hikayenin başlangıcı süper :D

korku filmi anlatıcısına ait sözler gibi, sesli okununca...

bekleyeceğiz çare yok..

Serkan Taşdelen

Forum Bağımlısı
Tepki
4.806
Mesut Abi kültür ve tarih gezilerinden sonra artık gerilim gezilerinede el atmışsınız. Çok severim gerilimi. Merakla ve sabırsızlıkla bekliycem. Çok bekletmeyin ne olur..

Sevgiler...

İLKER TAŞ

SPECİALİZED. S-WORKS M5 HARDTRAİLL ALL......
Tepki
794
İsim
İLKER
Bisiklet
Scott
ya neyaptınız transilvalyayamı gittiniz

T

Tuğrul

Misafir
Hehehe tabi bu hikayeleri(pardon öykü demek daha doğru) siz ler canlı dinlemediniz değil mi ?
yazık size ,..........zavallılar :D:D:D:D:D:D

BF Okuru

Üye
Tepki
2
abicim gerçekten dehşet bir giriş yapmışsın.ekran başında ürpermediysem Allah belamı versin.dehşetsin abi..

mr.hyde

Üye
Tepki
16
isim çok uygun...ironman!!!burdan bir kahramanlık öyküsü beklemekteyim:) cadı kazanındaki prensesin beyaz bisikletli prens tarafından kurtarılması...iyi bir hikaye çıkabilir...çizgi romanı bile yapılabilir...bisikletli kahraman fikri belki bisiklet kullanıcılarının sayısını da arttırabilir ne dersiniz...ciddiyim...düşünülürse yazarım,çizemem ama çizecek birisini bulurum ve yayınlattırabilirim...

Mesut Girgiç

Forum Bağımlısı
Tepki
11.737
Korkudan ve yorgunluktan nabzımın kaça çıktığını anlamak için nabız saatine bakmaya gerek duymuyordum. Şah damarımı patlatırcasına pulse veren kan akımı, kendini sıkıştıran kask kordonu sayesinde başımdaki kaskı dakikada 150 kere sallamaya yetiyordu...

Artık karar vermem gerekiyordu...
Ya soluğumun buharından buğulanmış gözlüğümün arkasından buzlu cam manzarası şeklinde gördüğüm dağ yolunda bu nabızla pedallara asılmaya devam edecektim,

Ya da durup yolu daha iyi görebilmek için gözlüğümü silecek ve bu soğuk dağ yolunda arkamdan beni takip eden çıtırtının o meşhur boz ayının ayak seslerine ait olup olmadığını anlayacaktım...

Ayıyı hiç merak etmiyordum ama durursam belki de gözlüğümün camını ayıya sildirtebilirdim... tabi ölmeden önce ayıdan son isteğim olarak...:eek:

Hiç bir fotoğrafımı çekerken ellerim bu kadar titrememişti... ve makinanım objektifi bu kadar buğulanmamıştı...

http://i76.photobucket.com/albums/j10/ironmanabant/sdere039.jpg

çok yakında...

belki de size şah damarınızdan daha yakın...

Anıl(shopar)

Forum Demirbaşı
Tepki
228
ironman.1 abi ya sen yazarlık fln yaptın mı hayır yani anlaşalım hikayeni daha sonra film fln yapabiliriz :D muhteşem gidio

Murat CER

Forum Bağımlısı
Tepki
1.134
ayılar yaklaşık 60km/s hızla koşabilirler...

hayır ben tedbir alayım da, hikayenin devamında yalan dolan olmasın :D :D :D

mesut abi umarım yukarıdaki not bilgi dağarcığında bir kenarda yazıyordu ve bunu bile bile o riski aldın...

• Beğen
Tepkiler: hdeveci

hdeveci

Forum Bağımlısı
Tepki
811
cok ii cidden bravo sana :)))) ben gelemem boyle gerilmelere hic girmem girdiysemde es kaza hemen ters istikamete pedal basarım :)
can tatlı helede bekleyenler varken :)

Sercan

Forum Bağımlısı
Tepki
204
Merakla bekliyorum devamini. Bence sonunda ironman abi, elinde ayi postuyla eve gelecek, domuzlarin derisi kemerini süsleyecek falan :)

noktalivirgul

Forum Demirbaşı
Tepki
246
bence ironman 1 abi bir doktor ve bir doğa sever olduğu için, peşinden koşarken ayağı takılıp düşen ayının yarılan dizini dikip, forumdakilerin yanında ormandakilerin de sevgisini kazanır... :)
mecara süper devam ediyor ailecek merakla bekliyoruz.

• Beğen
Tepkiler: bikergrrl

Mesut Girgiç

Forum Bağımlısı
Tepki
11.737
Yaşandığı iddia edilenler, ne prensesli-cadılı bir masaldır, ne de düzmece bir ekşın-macera...

Anlatılanlar gerçeğin, ve yalnızca gerçeğin yalın bir kesitidir.
Herşeyi ile yaşanmış bir hayat öyküsü.
19 mayıs 2005 de 19 yaşındaki yağız bir delikanlıyı yutan şelalenin “cadı kazanı” da bu gerçeğin jeolojik bir parçasıdır.
Ne şelale bir masaldır, ne de onun kayaları yüzyıllar boyunca aşındırarak oluşturduğu onlarca metre derinliğindeki taştan “ insan yutan cadı kazanları”.
En azından talihsizce boğularak hayata gözlerini yuman o delikanlının yakınları bu olayı bir masal olarak görememektedirler.

Kilometrelerce uzaklıkta, ormanın derinliklerinde saklı bu şelaleye nasıl olup ta ilk kez bir bisikletçi ulaşabilecektir. Yoksa ulaşamayacak mıdır? Yoksa bu gerçekten bir masalmıdır? Kafalar karışmasında ne yapsındır?

http://i76.photobucket.com/albums/j10/ironmanabant/sdere2987.jpg

Gerçeklerin en yakın şahidi olmak istiyorsanız,
sükunetle bekleyiniz...

pek yakında..
yine bu sayfalarda...

:cool:

ironman arge pictures inch. kıvançla sunar...

Ender Alıcıoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
3.923
Mesut kardeşim

Buyur burdan yak derler adama.:rolleyes: :rolleyes:

Sen kesin bizi meraktan çatlatmak için yapıyorsun bunları. Hepimiz birden çatlayalım da gör gününü , o zaman kim okuyacak bakalım senin öyküleri , al işte çatladımmmmmmm. zzzzzzzzzzzzzzz:eek: :eek: :eek:

Allahtan evde japon varmış yapıştırdılar.:D :D

Tuğrul beyciğim size ne demeli. :boese157: :boese157:
Bizlerden önce öyküyü dinlemişsiniz. Şimdiki cep telefonlarında kayıt denen bişey var , Teyp var , daha bir sürü kayıt aleti var. İnsan öyküyü dinlerken kaydeder de, ironman 'dan önce yayınlar bunu. O zaman ironman'ı görürdüm ne yapacak acaba? Hem biz çatlamaktan kurtulurduk , hemde Mesut 'u çatlatırdık, vallaaa:D :D

İşimiz beklemek . Bekleyen derviş muradına erermiş ne diyelim. Alıştık artık.:)

Mesut'cum öykünü,serüvenini merakla bekliyoruz. Hadi artık bizi merakta bırakma.

İyi çalışmalar,neşeli günler dilerim .
Hoşçakal.

Mesut Girgiç

Forum Bağımlısı
Tepki
11.737
Yüksek gerilim bağımlısıysanız, aşağıdaki linki takip etmekten başka seçeneğiniz bulunmamaktadır.:cool:

Tehlikeli bölge:
(link)

:)Skull-175 )

• Beğen
Tepkiler: Ender Alıcıoğlu
T

Tuğrul

Misafir
@nisan baklası
Ender Abi ,

Telif hakları ne olcak ?Valla devreye Fatih (MFG) girip ,Mesut Bey ile birlikte canıma okurlardı:eek: :eek: :eek: