Beyaz barend nerden bulabilirim

mfozcelik

Üye
Tepki
2
Amoeba'nın beyaz gidonuna uygun beyaz renkli barendi var mı? varsa nereden bulabilirim?

Scudo

ahmett.01

Daimi Üye
Tepki
76
bişey dicm ama saçma olrmu bilmiorm.amoebanın bi barendini alıpta beyaza boyasanız olrmu?kötü bi yorum olduysa kusura bakmayın.

mfozcelik

Üye
Tepki
2
@ahmett.01

yoo kesinlikle kötü bi yorum değil..
peki nasıl bi boya önerirsiniz.. sürekli el değeceği için boyanın çıkmamasını sağlayacak birşey var mı? Bir de kadronunki gibi parlaklık verebilir miyim?

zafersidal

Forum Bağımlısı
Tepki
640
Bisiklet
Scott
amoeba çoğu barend inde mat boya kullanıyo diye biliyorum bu işinizi kolaylaştıracaktır öncelikle ince bir zımpara ile boayı çıkarttıktan sonra su zımparası ile iyice düzeltiniz ardından 1-2 kat astar attıkan sonra ince bir şekilde tekrar su zımparası yapınız ardından beyaz boya ondan sonrada 1-2 kat vernik attımı orj. gibi olur bence:D yanlışım varsa düzeltin lütfen:D

M.Haktan Derin

Forum Bağımlısı
Tepki
79
bence bu teniscilerin raketlerine sardıkları bant var beyaz olanları bulunuyor 1 paketin icerisinde 3 adet bant var. Elcek üzerine sararsanız hem hos hem rahat olur...

ahmett.01

Daimi Üye
Tepki
76
@Condor

bence hem istediğiniz görünümü elde edersiniz hemde arkadaşn dediği gibi gerçektende çok rahat olur

amista

Üye
Tepki
6
Benim tenis oyanamışlığım var bunlardan alırsanız eliniz kaymaz terlemez tek sorunu eskimesi olabilir (1 ayda) ama gerçekten rahat edersiniz tanesi 5ytl civarı her ay 10ytl vermeye razı olursanız bence güzel bir alternatif olabilir

ahmedseref

Forum Demirbaşı
Tepki
550
Yarış bisikletlerinde kullanılan beyaz ve siyah elcikler nasıl olur?
Ki ben yakında beyazlarından kendime de almayı düşünüyorum