Beşiktaş

Scudo

Berke

Road Bike Cyclist
Tepki
5.964
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Hoş geldiniz Ortaköy'den selam.

• Beğen
Tepkiler: mahden

mahden

Forum Demirbaşı
Tepki
842
Bisiklet
Sedona
bir süre sonra tek turlamak sıkıcı oluyor genelde 22:00'dan sonra çıkıyorum varsa çevrede bu saatte çıkanlar katılmak isterim.

ouzoo

Aktif Üye
Tepki
75
İsim
Oğuzhan
Bisiklet
Sedona
Arkadaşlar merhaba,

Oğuzhan ben, Beşiktaş'ta ikamet ediyor, mümkün mertebe her gün zor da olsa sahil yolunda pedallıyorum. Bisikletim 97 Model Bianchi Aspid Sf. İstediğim özelliklerde yeni bi' bisiklet alacak maddi durumum olmadığından, elime geçen paralarla 1,5 ay içerisinde bisikletimi tamamen soyup, gidon ve maşa hariç tüm donanımlarını değiştirip, kadro bakımlarını yaptım. Taksit taksit ödemeler aldığım ve her parayı bisikletime harcadığım için, işin sonunda çıkan yüksek maliyet biraz içler acısı oldu. Neyse ki bisikletim sanırım 16 kg civarında artık :) Hepinize iyi forumlar ve mutlu pedallamalar diliyorum..

• Beğen
Tepkiler: Çağlayan

mahden

Forum Demirbaşı
Tepki
842
Bisiklet
Sedona
Hayırlı olsun..
Hafta içi 2-3 gün sahil yolunda turluyorum, performans turu yapmıyorsan (yüksek hızlarda) eşlik edebilirim...

Çağlayan

Forum Bağımlısı
Tepki
890
Merhaba hoş geldiniz,

Hayırlı olsun kazasız belasız.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
bende besiktastayim. çarşıda otuyorum. illa denk gelmisizdir ama bidakine tanışmakta kısmet olur umarım

ouzoo

Aktif Üye
Tepki
75
İsim
Oğuzhan
Bisiklet
Sedona
Teşekkür ederim arkadaşlar hoşbuldum. Beşiktaş ve civarında oturan arkadaşlarlarla efsane Sarıyer böreğine pedallayabiliriz :)
@Kıvılcım ben evlendirme tarafındayım. Kesin karşılaşmışızdır da ben profil konusunda biraz dikkatsizim, tanışalım pedallayalım tezi zamana
@mahden grup çıkarsak keyifli gideriz hiç sorun değil :)

Tepki
14
Bisiklet
Sedona
Merhabalar,
ben de beşiktaş, dikilitaştayım, sarıyer turlarınız olursa pazar sabahları katılmak isterim :)

Eray Özer

Üye
Tepki
0
Selamlar

İsmim Eray.23 yaşında YTÜ'de üniversite öğrencisiyim.Bisikletim Kron xc250.Antrenman ve gezi amaçlı şimdilik istanbul içi turlar yapıyorum fakat artık kondisyonumun yeterli olduğu düşüncesindeyim ve istanbul dışı turlar da yapmak istiyorum.

Sanırım bisiklet camiasına doğru yerden giriş yaptım :)

Herkese bol pedallı günler.

Tepki
8
Bisiklet
Salcano
Merhaba arkadaşlar,

Ben Saffet Bereket. 24 yaşındayım. Beşiktaş Yıldız'da ikamet ediyorum. 6 sene Boğaziçi Üniversitesinde okuduktan sonra şimdi Beşiktaş-Arnavutköy'de bir şirkette çalışıyorum, yani genellikle hem iş, hem eski okul ziyaretleri olsun Beşiktaş sınırları içerisindeyim.

Bu sınırlardan da şimdilik çıkmadığım için aşırı kilolu olmama rağmen çok sevdiğim bisiklete bir hobi olarak başlamak istedim, biraz forumu kurcalayıp Salcano City Fun 70 aldım. Şu anlık sadece kask (Prowell R 66) -arka lamba ve kilit almış durumdayım. Tam bir sanal alem insanı olduğum için bol bol forumda olacağıma eminim, hepinize sağlıklı ve bol eğlenceli pedallamalar dilerim.

Ömer KARAN

Forum Bağımlısı
Tepki
1.688
İsim
Ömer KARAN
Bisiklet
Bisan
Saffet Bey foruma hoş geldiniz. gönlünüzce vakit geçirmenizi dilerim. bu arada bisikletinizde hayırlı olsun. Güzel günlerde kullanmanızı dilerim.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
merhabalar.
Bende beşiktaş çarsıda oturuyorum.
bisikletle ilgili herhangi bir sorununuz olursa yardımcı olabilir

sezgindurmus

Daimi Üye
Tepki
263
İsim
Sezgin
Bisiklet
Carraro
Çocukluğum geçti beşiktaşta, şimdi izmirde olsam da beşiktaşın yeri bambaşka

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@sezgindurmus

doğma büyüme beşiktaşlıyım.
başka semte gdince piskolojim bozuluyor.
böyle lanet bir yer burası..

Tepki
8
Bisiklet
Salcano
Beşiktaş ve Kadıköy'de 2şer yıl yaşadım. Kesinlikle ayrı ayrı güzellikleri olan çok güzel 2 semt. Mümkün olsa çıkmam zaten bu 2 semtten öteye, arada vapur, mis gibi. İyi dilekleriniz için de çok teşekkürler arkadaşlar.

Birhan K.

Forum Bağımlısı
Tepki
1.999
Bisikletiniz hayırlı olsun. Ben de arada Bakırköy'den Beşiktaş civarlarına tur yapıyorum kendimce. Belki bir gün karşılaşırız.

mertceo

Forum Demirbaşı
Tepki
103
Bisiklet
Salcano
Selamun aleyküm cümleten. Arkadaşlar ben, Mert. İstanbul avrupa yakasında ikamet ediyorum. Bir grubumuz var yıllardır tanışık olduğumuz ve şehir içi uzun turlar saatlerce turlar ve güzel eğlenceli etkinlikler yaptığımız. Ancak bu grubu artık biraz daha bir adım profesyonele taşımak için şöyle bir planım var.

1- Sticker, (Bisikletlere yapıştırmak için)
2- Forma,
3- Pvc a4 - a5 pankart. (Gidona bağlamak için...)
4- Web sitesi, (Grubumuza dahil etmek için ve hakkımızda bilgiler için...)

Tarzında düşüncelerim var. Beyoğlu, beşiktaş, şişli, sultanahmet, gop, kağıthane, alibeyköy, eyüp, zeytinburnu, fındıkzade, fatih ve sayamadığım bir çok bir birine yakın olan semtlerden tüm arkadaşlarımızı bekliyorum. Kısaca grup arkadaşlarımdan istediğim;

- Öncelikle herkes kendine saygısı olacak ve sonra grup arkadaşlarını sayacak, saygı duyacak.
- Kurallara uyacak.
- Kısmi olarak ekipmanlarını bulunduracak.
- Örneğin ufak çaplı giderlerde (forma, web sitesi, sticker basımları için yardımlaşma bağıbında gerekli olan kişi başına düşen ücret) yardımlaşma.
- Grubu benimseyecek ve önemseyecek.
- Zorunlu şartlar dışarısında her hafta "2" veya üzeri turlara katılmak.

Gibi bir kaç isteğim bulunuyor. Yaş sınırlaması yok, ancak tecrübeli olması tabii ki iyi olur. Yaptığımız ve katıldığımız etkinlikler;

(link)

(link)

(link)

(link)

Ve dahası fotoğraf ekleyemediğimiz yüzlerce tur ve organizasyon. Kısaca bize katılmak isteyenler olursa her zaman bekleriz. Genelde bilgi vermek gerekirse; yaş ortalaması genç kesim. Makara kikiriyi seven ve eğlenmeyi bilen ortamız. Buluşma yerimiz: Genelde cumartesi günü öğlen 12:30-13:00 arasında karaköy otobüs durakları arkası iş park alanı. (bankalar caddesinin tam karşısında kalan kısım) [yakın olan arkadaşlar birlikte gelebiliyorlar]

Rotamız: kabataş - beşiktaş - ortaköy - bebek - emirgan - baltalimanı - istinye - sarıyer akabinde dönüş. Genelde bu rotaları izliyoruz ancak kondisyon çalışmalarımız için eğlenceli rotalarımızda mevcut. Rota problemi zaten İstanbul avrupa yakasında pek yok. Öyle forma, web sitesi, sticker falan çok maliyetli olacağını sanmıyorum ama istemeyen elbette ki olur. Çokta zorunda değiliz ancak sonuçta bir isim yaparsak örneğin: Gezegenbisiklet grubu, saysür gibi yüzlerce grup gibi adımız duyulması ve yoldan geçerken daha çok benimsemeleri falan iyi olabilir bir nebze. Şu anda grubumuzda bir çok arkadaşımız mevcuttur. Hepsiyle yıllardır bu faaliyet ve sporu gerçekleştirmekteyiz. Sadece biraz daha gelişme ve kurumsallaşma yönünde tercih yapmak istiyorum. Herkese sevgi ve saygılar.

• Beğen
Tepkiler: aeneskral ve Berke