Beşiktaş'ta Çalınan Bisikletim

Mr.Devran

Aktif Üye
Tepki
61
İsim
Volkan Devran
Bisiklet
Salcano
Herkese merhabalar. Bu sabah (7 nisan 2009) beşiktaştaki evimde apartman girişinde kilitli duran Corratec X-Vert Expert marka bisikletim çalındığını fark ettim :mad: Sanırım gece olmuş olay, kilitlerini kesip bisikleti almışlar. Evim beşiktaş çarşı'da. Çevrede oturan üyelerimiz var sanırım belki gören olur, dikkatinizi çeker, resimlerini koyuyorum bisikletin.

(link)
(link)
(link)

Scudo

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
Umarim bisikletinizi en kisa sürede bulursunuz.

Konuyu olmasi gerektigi yere tasidim.

Mr.Devran

Aktif Üye
Tepki
61
İsim
Volkan Devran
Bisiklet
Salcano
Teşekkür ederim

matraks86

Üye
Tepki
44
ohoo ben bugun sabah gordum 9 da bu bisikleti? Tarlabasında hemde işe gıdıyordum ve bırkactane 14- 15 yas grubu cocukların elınde ölece götürüyalardı! bende bunlarda böle bir bisiklet ne arar diye soruyodum kendi kendime? geçmiş olsun tekrardan ama alan cocuklar yaa galatasaraydaki ikinci elcilere götürmüş olabilirler, veya tarlabasında ıngılız konsolosluguna gelmeden bır dukkan vardı ATLAS'mı KUTUP AYISIMI'ydı ne dukkanın adı belki oraya goturupde satmaya kalkmiş olabilirler? sorarsan ıyı olur.

Emrah Kuyumcu

Aktif Üye
Tepki
211
Çok geçmiş olsun dostum, inşallah en kısa zamanda bulabilirsin, ama bu gibi durumlarda özellikle bisiklet için durumun vahim olduğunu ben de birkaç ay önce anladım. Şartlar dahil olayın tıpatıp aynısı Aralık ayında başıma geldi. Sabaha karşı apartmanda bağlı olan Trek bisikletimi götürmüşlerdi. Ertesi sabah polise bildirmiştim ancak, bu yollarla bulmak neredeyse imkânsız. Hiçbir ses çıkmadı.

İnşallah seninki en kısa zamanda bulunur, tekrar geçmiş olsun.

BülentBayraktar

Aktif Üye
Tepki
117
Bisiklet
Trek
@matraks86

Arkadaşım lütfen bir şeyleri bilmeden yorum yapmayalım,KUTUP AYISI öyle bir mağaza değildir.Umarım arkadaşın bisikleti bulunur

KoxS

Aktif Üye
Tepki
53
çok geçmiş olsun, inşallah bulunur