Beşiktaş JK - 2017/2018

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.

Berke

Road Bike Cyclist
Tepki
5.964
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Gelebilecek en kolay grup geldi.

• Beğen
Tepkiler: Groims
Scudo

07yusuf

Daimi Üye
Tepki
589
İsim
Yusuf
Bisiklet
b'Twin
@Berke
Beşiktaş zorlarsa bu gruptan lider çıkar.
Ve Beşiktaş şımarıklığı bırakırsa, gene ligde de şampiyon olur. GS ve FB bence bu sene çok kötü. Özellikle GS lig sonu ilk üçe giremez diyorum ben. Ligin en iyi iki takımı gene geçen seneki gibi BJK ve Başakşehir. Şampiyonluk yarışı da yine bu iki takım arasında geçer.

not: mersin idman yurduluyum :hhhhhh:

MuratHan

Forum Bağımlısı
Tepki
2.287
Bisiklet
Scott
Adı üstün de şampiyonlar ligi, hepsi zor rakip. Grup olarak bence olabileceğin en iyisi. Dört takım da denk sayılır. Grubun favorisi olmaması ayrı bir motivasyon sebebi.Ben bu gruptan lider olarak çıkarız diyorum.

• Beğen
Tepki
72
İsim
Bahadır Kocabaş
Bisiklet
Salcano
Redbull gelmiş o takımın çok büyük hedefleri var şaşırtabilir bu sene,bundesliga ya bakın geçen sene 2. oldular bu sene formu ne olur leicester gibide olabilirler.
En zor grup bence Real,Dortmund,Tottenham 3 lüsü

Bence bu sene hedef değiştirmeliyiz ilk yarı ligde iyi form tutup 3. olarak avrupaya gitmeliyiz asıl gücümüzü orda göstermeliyik.Şampiyonlar liginde en fazla ama en fazla çeyreğe çıkarız nolur abi bi tane de biz Avrupa Kupası alsak bakınız Sevilla gibi bir takım 3 kere üst üste aldı

• Beğen

Carel

Forum Demirbaşı
Tepki
743
Bisiklet
Sedona
En azindan kesin bu maç gitti denilecek takım yok grupta. Dengeli grup olmuş. Galatasaray'in 2013/2014 Real Madrid - Juventus, 2014-2015 Arsenal - Dortmund gruplarini görünce Beşiktaş için güzel kura olmuş bence.

• Beğen

Tolga Çelebi

Forum Bağımlısı
Tepki
3.767
İsim
Tolga Çelebi
Bisiklet
Focus
Yine iyi kura çektik vallahi.

İçerde kaybetmeyip, Almanya'dan en az bir puan almalıyız. Porto'yu bence yenebiliriz orada. Bize çok ters gelmiyorlar.

Bkz ;
:D

• Beğen

Groims

Forum Bağımlısı
Tepki
1.511
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@T.T Kağıt üstü spor yorumculuğu... üzücü... Fotomaç ve fanatik bu kafa yüzünden T.D.'leri futbolcuları bir günde vezir edip, 2. günde rezil ediyorlar...

Takım oturursa çıkarız.

@bahadir3455 Ben de uefa kupası diyorum. Üstüne. Uefa kupası kazanan takımlar direk ŞL'ye katılıyor.

• Beğen
Tepkiler: T.T

el_Aksa_1903

الأقصى
Tepki
1.255
İsim
İsa
Bisiklet
Mosso
Eğer ki defans hattımız bu haliyle devam ederse uefa bile zor diyorum vida ocaktan önce alınmalı içerde puan kaypı yaşamazsak deplasmanlardan en az 3 puan la gruptan çıkarız ama defansa takviye şart kanaatimce.

Groims

Forum Bağımlısı
Tepki
1.511
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@el_Aksa_1903 Vida kesin de benim hala Abu sonrası forvet hattı için düşüncelerim var. Kasımpaşa maçında dörtlememiz gerekiyordu. Takım oturmamış gibi gözüküyor ama Şenol hoca forvet hattının verimsizliği sebebiyle, Kasımpaşa maçına Talisca, Ozzy, Tolgay ile çıktı.

Abubakar ne olursa olsun mutlaka alınmalıydı. Kısmet.

el_Aksa_1903

الأقصى
Tepki
1.255
İsim
İsa
Bisiklet
Mosso
@Groims Benim negredo dan ümidim var ki daha adam 90 dakika çıkarmadı.Geçen sene abu ya atılan paslar negredo ya atılsın rahat 25 gol atar ligde geçen sene çok basit golleri kaçırdı abu, ama akıllara zarar gollerde atmadı değil.:) Aksi halde ben bu grupdan çıkarız diyorum geçen sene de çıkardık da işte farklı dolaplar döndü.

• Beğen

07yusuf

Daimi Üye
Tepki
589
İsim
Yusuf
Bisiklet
b'Twin
@Groims
Bence Babel, Talisca, Quaresma, Lens gibi muhteşem oyuncuların önünde Cenk gibi bir forvet daha iyi.
Abubakar yavaş kalıyor. Negredo'yu tanımıyorum pek, ama BJK ortasahası o kadar iyi ki, oraya ortalamanın üzerinde herhangi bir forvet koy, her türlü gol atar.

Hulki

Üye
Tepki
25
İsim
Hulki Serdar
Bisiklet
Salcano
İyimser arkadaşlarıma selam olsun.
Ben gruptan çıkmamızın zor olduğunu düşünüyorum. Yani, 3.'lük bile zor görünüyor bana. Üç takım liderlik mücadelesi verir, biz ligimize döneriz.

Tepki
72
İsim
Bahadır Kocabaş
Bisiklet
Salcano
Hocam kolay olmasını bekleyemeyiz zaten sonuçta şampiyonlar ligi, denk grup geldi ama zaten çıkmanın manası yok gruptan 3. olup avrupaya gitmek en mantıklısı

Groims

Forum Bağımlısı
Tepki
1.511
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Hulki Kağıt üstü bakmamak gerek. Sizin bakış açınızla 3-0'dan sonra Benfica ile 3-3 berabere kalınmaz. GS - Österund'a yenilmez, Fener Vardar'a elenmezdi...

Beşiktaş kulübü her maçına inanarak çıkan çocuklardan oluştuğu sürece her türlü skordan geri gelebilecek azme sahiptir. Son 3 yılda, Vefa'dan geldiğimiz nokta ortada. İnandık ve Başardık ve Başaracağız. Biz ülke için güzel örneklerden biriyiz. Sıkı çalışma alınteri, yeterki inanalım.

Groims

Forum Bağımlısı
Tepki
1.511
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Medel'e biri ayar versin. Böyle uyuzları almamak gerek takıma, hava civa olacağına atiba gibi savaşçı olması gerek.

Ha bu arada dün tribünler, bağırmadı bile... Çekirdek çitleten tribün kıvamında inleme sesleri çıkardılar... Bari ıslık çalabiliyorlar en etkili tezahürat oydu.

• Beğen
Tepkiler: el_Aksa_1903

hidromek

Forum Bağımlısı
Tepki
1.117
İsim
Vedat S
Bisiklet
Carraro
Bence tribünlerin maçla alakasız olarak şarkı türkü söylemeleri rakip takım üzerinde hiç bir baskı yaratmaz ama rakip takım topu ayağına aldığı zaman hep beraber çaldıkları ıslık hem rakibi hemde hakemleri etki altına alır yoksa maçın temposuyla alakasız bağırma çağırma sadece kendini tatmin etmektir.

• Beğen
Tepkiler: el_Aksa_1903

Groims

Forum Bağımlısı
Tepki
1.511
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@hidromek 25 yılldır tribüne giderim, son 17 yılda sürekli kombinem var. Şarkı söylemek, tezahürat yapmak futbolcu üzerinde moral motivasyon etkisi yapar. Nice maçı biz böyle aldık, Liverpool, Barselona... Futbolcu taraftarı ister. Çekirdek çitleden, bol paralı tiplerimiz var. Tamam biz de aldık ama maça geliyorsan sesin kısılacak.

Valla bazen futbol okadar sıkıcı oluyor ki para verip tribün izlemek bile keyiflidir.

Burada tezahürat noktasında bir çok konuyu ıskalıyorsunuz diye düşünüyorum.

hidromek

Forum Bağımlısı
Tepki
1.117
İsim
Vedat S
Bisiklet
Carraro
@Groims Bana göre tezahürat sahada oynanan oyunla alakalı olmalı takımın zor durumdaysa takımı destekleyerek ayağa kaldırmaktır yada karşı takımı ıslıklayarak moral bozmaktır ama Türkiye'de maçlara giden taraftarların %80 ninin maçla alakası yok kendi kendine şarkı türkü söyleyip bağırıp sahada olmayan takıma küfür etmeyi taraftarlık sanıyorlar bu tespitim bütün takımlar içindir.

• Beğen
Tepkiler: Deadman42
Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.