Beşiktaş JK - 2015/2016 Şampiyonu

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.

Gjankrow

Forum Bağımlısı
Tepki
3.299
Bisiklet
Salcano
Beşiktaş'ın yeni sezon maçları, maç yorumları, transferler, grafikler ve videolar buraya. Yeni sezonda başta kendi takımım Beşiktaş'a sonsuz başarılar dilerim. Yönetim iki senedir güzel bir transfer politikası güdüyor. İnşallah bu sene şampiyon oluruz.

Yalnız takıma iyi bir kaleci alınırsa çok memnun olacağım. İdeal 11 şöyle olur Beşiktaş'ta

Beşiktaş2015.PNG

Scudo

Türko

Sunroofa değil gökyüzüne inananlar
Tepki
3.144
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Q7 transferi acizliğin göstergesidir kusura bakmayın. Diğer transferleri bekleyip göreceğiz.

hidromek

Forum Bağımlısı
Tepki
1.117
İsim
Vedat S
Bisiklet
Carraro
Bende beşiktaşlıyım ama takımda türk yok nerdeyse :)

• Beğen
Tepkiler: Gjankrow

Türko

Tepki
3.144
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Berke Mesajım objektif bir mesaj idi fakat dalgaya aldığınızı görüyorum. Bu mesajınızı daha sonra tekrar alıntılayacağım :islik:

Reahax

Daimi Üye
Tepki
250
İsim
Recep
Bisiklet
Cannondale
Bisiklete başlayalı futboldan uzaklaştım.
Ara ara gözüme çarpıyor bütün takımlar büyük isimleri kadrosuna katıyor.
Takımlarımız piyango filan mı tutturdu yoksa batmak için birbirleri ilemi yarışıyorlar nedir.

Gjankrow

Forum Bağımlısı
Tepki
3.299
Bisiklet
Salcano
@1dost Biz acizliğimizi çok seviyoruz. Quaresma'yı ayrı bir seviyoruz, Siz nasıl köpek seviyorsanız bizde Quaresma seviyoruz. Galatasaray'a başarılar dilerim. İnşallah İbra'yı alırsınız. Yalnız sizden ricam var kışkırtıcı mesajlar yazmayın lütfen. Çünkü burada sidik yarıştırmıyoruz.

@Reahax Yabancı kuralı serbest kalınca, genellikle 27-32 yaş arası bonservisi olmayan kaliteli futbolcular pazarına daldık olan biten bu :)

Reahax

Daimi Üye
Tepki
250
İsim
Recep
Bisiklet
Cannondale
@Atilla Gobel bonservis olmasa da bu adamlar tahminimce kilo ile dolar maaş alacaklardır :)

Türko

Tepki
3.144
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Atilla Gobel Kışkırtmıyorum kimseyi. FKöpek diye bahsettiğiniz futbolcu her maçında size golü olduğu için mi köpek oluyor. Siz bizim futbolcumuza köpek diyerek beni kışkırtmaya çalışıyorsunuz üstelik fakat rakip olarak görmediğim için kaale almıyorum.

Tekrar Beşiktaş'ın Q7 transferine dönersek bu transfer son derece yanlıştır. Geldiği sezonda büyük maçlarda varlık gösteremeyen bir Q7 var. Nedense bizim kulüplerimiz hep aynı isimlerde takılıp kalıyorlar. Gökhan İnler gibi mesela. Şahsen 30 yaş üstü futbolculara çok paralar verilmemesinden yanayım. :harika:

Gjankrow

Forum Bağımlısı
Tepki
3.299
Bisiklet
Salcano
@1dost Bakınız siz "acizlik" ithamında bulunuyorsunuz ancak ben kendisine köpek denilmesinden hoşlanılan bir futbolcunuzdan köpek diye bahsedince mi kışkırtma oluyor ? Komik olmayalım lütfen. Sizin acizlik diye itham ettiğiniz makam Beşiktaş camiasını temsil eden seçilmiş bir yönetimdir. Hayır size edebi olarak bir şeyler anlatmaktan haya ederim. O yüzden eğer kullanacağınız kelimeleri doğru seçmiş olsaydınız sizinle Quaresma transferinin neresinin yanlış olduğunu değerlendiriyor olurduk.

Öyle kolay değil "aciz" falan demek... O yüzden bu konuyu uzatmayalım.

Tepki
104
İsim
Özgür
Bisiklet
Cube
@1dost

Hahah imzami atarim

@Atilla Gobel besiktas camiasina secilmis olan yonetim o mevkinin gerektirdiklrrini yapmali, 2 yildir stad konusunda millete yalan soyleyip, sonra bunlara 'beyaz yalan' di diyen baskan olmamali.

Tolga Çelebi

Forum Bağımlısı
Tepki
3.767
İsim
Tolga Çelebi
Bisiklet
Focus
Mario Gomez geldiğinde çok mutlu olmuştum. Q7 ile havalara uçtum ama Veli asla gitmemeli geçen senenin ilk yarısı bence takımın yıldızıydı kalede adaşıma değilde Günay'a güveniyorum.

İnşallah bu sene olacak @Atilla Gobel

• Beğen
Tepkiler: Gjankrow
Tepki
104
İsim
Özgür
Bisiklet
Cube
@Atilla Gobel Yok ben takim tutmam, 3-4 yil once besiktasa sempatim vardi ancak , bu eziklik psikolojisi , surekli sikayet etme durumu takimdan uzaklastirdi beni.Turk takimlarindan eli yuzu duzgun olan kalmadi malesef

• Beğen
Tepkiler: Türko

Gjankrow

Forum Bağımlısı
Tepki
3.299
Bisiklet
Salcano
Veli'nin sakatlığı max 2 aya sürebilir diyorlar. Adam yapışkan gibi, çok çalışkan. Bana kalırsa iyi de şut çekiyor ama bu özelliğini fazla kullanmıyor. Veli bu takımda Atiba'nın yerine banko oynar. Ancak rotasyona ihtiyacımız olacak. Geçen sezon son 5 hafta takımın pili bitti resmen.

Berke

Road Bike Cyclist
Tepki
5.964
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@1dost
Sizin görüşünüz tabi saygı duyuyorum... :)

• Beğen
Tepkiler: özgürakt

Gjankrow

Forum Bağımlısı
Tepki
3.299
Bisiklet
Salcano
@Özgür Atılgan Eziklik psikolojisi niye olsun ki ? Bu ülkede yaşınız yetiyor mu bilmiyorum ama şike ve teşvikle kazanılan şampiyonluklar mevcut. Beşiktaş'ın son 10 senesi kayıptır. Yalnız bu ülkede 18 sene şampiyonluk yüzü görmeyen bir büyük takım mevcut. O yüzden eziklik falan olmaz. Siz bakmayın sürekli şikayetlenen gençlere.

• Beğen
Tepkiler: fatihİ.10
Tepki
104
İsim
Özgür
Bisiklet
Cube
Besiktasin son 10 senesi fb ve gs sike yaptigi icin mi kayiptir diyorsunuz anlayamadim da ? Ondan sonra cevap vermek isterim

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.