Benimm bisikletim...Güzel bir yazı okuyalım..

Önder Özdoğan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.167
1-)İnsan gucuyle isleyen ulasim araci. denizde olanlarina deniz bisikleti, dagda bayirda kosanlarina dag bisikleti, asfaltta gidenine sehir bisikleti, yaris yapilanina yaris bisikleti, sevisilenine hatun denir.

2-)İrctr tayfasından bir sahsiyet..:D

3-)Aylarca binmeyip sonra bi gun yeniden bindiginde ertesi gun poponu deli gibi acitan agritan vasita..;)

4-)Üzerinde buyuk cabalar sonucu hatiri sayilir bi yokusu ciktiktan sonra kendimi asagi dogru biraktigimda sonsuz mutluluk hissettigim yapay ruzgar yaraticisi..

5-)Çevreyi kirletmemek adına kullansak nede iyi olur yok benzin yok mazotmuşş bin git işine...:)

6-)Road bike,mountain bike,hard tail,full suspansion,downhill gibi kategorileri mevcuttur.kalite sırasıyla çelik,cro-mo ,aluminyum ve carbon gövdeler kullanılır.;)

7-)Tutkuyla bagli oldugum seytan oyuncagi. kafayi kirmama ragmen vazgecmedim...:D :D

:cool:Yıllardır okula, işe vs. onunla gidebilseydim diye hayal ettiğim ulaşım aracı. doğru düzgün bisiklet yolları olduğu ve bisiklete binenlerin üzerine çıkmaya kalkan maganda şoförler olmadığı için yabancı ülkeleri hep kıskandım.:rolleyes:

9-)Gecen yaz muthiş bir yokus inerken uzerinden dustugum ve paramparca oldugum ulasım aracı

10-)3 tekerli olsa adı trisiklet olacak olan götürgeç.;) ;)

11-)Binerken sizi gören arkadaşınızın 'köşebaşına kadar gidip gelcem' diyerek sizden zorla aldığı arac...:eek:

12-)Bi tur binebilir miyim"sorusunu sordurtan nesne..:D

13-)Huzur veren aktivitelerden. gerçekten tek başına olduğunuz anlardan biridir, üstündeyken anlayabilirsiniz...

14-)Bi kere öğrenildimi hiç bir zaman unutulmayan eğlence aracı.... uçarsın,kaçarsın,yorulursun,terlersin,gülersin,düşersin....;)

VE son olarak gerçekten Özgürlüklerin prensi.

teşekkürler...

Scudo

Murat CER

Forum Bağımlısı
Tepki
1.134

vaktimin uygun olduğu zamanlara beni götüren bir yazı olmuş..teşekkürler önder..

özellikle 4 numarayı bi daha bi daha okudum...
faaliyet raporu olarak açtığım konular geldi aklıma...
hatıralar geçidi....es deli rüzgar....

tekrar teşekkürler..

tayfur

Forum Bağımlısı
Tepki
1.025
cro-mo nun konduğu kalite sırasını reddediyorum! only steel is real diyenler bir şey biliyorlar herhalde :D hayatım boyunca binmek için bir bisiklet alacak olsam zirkonyum ya da karbon değil cro-mo alırım. nitekim dünya turu yapanlar alu ya da carbon değil cro-mo kullanırlar.

Said Ergöktaş

Forum Demirbaşı
Tepki
197

gerçekten de öyle..
ellerine sağlık güzel ve farklı bir yazı..:)