benim ufak hareketlerim

endy

Daimi Üye
Tepki
97
http://img137.imageshack.us/img137/9756/enndyyg3.jpg
http://img218.imageshack.us/img218/8644/img2146en3qr6.jpg
http://img218.imageshack.us/img218/1109/img2149ok7od0.jpg

Scudo

endy

Daimi Üye
Tepki
97
tskrler bu aralar bısklet surmedhm ıcın fazla resm cekmıyorm ama bu gun belki cekcez:):)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
tamam anladık,bunny hop u bitirmişsin,başka hareketlere çalış artık:D

kcuk_

Forum Bağımlısı
Tepki
180
abi kaskı unutmayın cok sakat...

Selim Çam

Forum Bağımlısı
Tepki
457
eDY böyle gidersen epey aşarsın, showlarda ismini duyarız:) yeni hareketler, yeni fotoğraflar bekliyorum.

candede

Forum Bağımlısı
Tepki
1.050
Kendi adıma,benim için mükemmel denecek seviyedeki hareketler bu yapıklarınız..Sanırım bu hareketleri günün ilk ışıklarına yakın zaman da yapıyorsunuz.Yanılıyormuyum.
Yaptığınız bu güzelliklere olumlu bir katkı anlamında söylüyeceğim var.Benim pençeremden fotoğraflarınıza baktığımda dahi başım dönüyor.Eminim ki,çalıştığınız alanda ihtisaslaşmışsınz.Zaten bundan dolayı yaptığınız bana zor ve bir o kadar da mükemmel geliyor.
Kanıksnmalarla birlikte gelen hataların sonuçlarını bir an olsun belleğinizden çıkarmamalısınız..Aksi durum telafisi mümkün olmayan sonuçlar doğurabilir.Sizden istirhamım nacizane ne olursa olsun kasksız bisiklete binmemenizdir.Bunu tek başına güvenlik boyutuyla da düşünmemek gerekir.Bu yaşam şeklini öyle bir hal aldıralım ki,bisikletine kasksız binenlerin ayıplandığı güzel noktalara varalım.Bu yaşam şeklini,layıkıyla...Ülke insanı olarak,duyarlılık adına koruyup büyütümenin yollarını arayalım.
Siz güzel insanlarında bu sorumluluğu güdeceğinizden zerre şüphem yok.Güzel paylaşımlarınız için tekrar teşekkür ediyorum.

'''Bir gün hepimizin Aile olarak bir arada pedal çevireceği gün de gelecek.'''

lazkoqat

Üye
Tepki
8
ellerine kollarina becerine ve bisikletine saglik biz hatta kendi adima konusayim ben daha duz yolda gitmeyi beceremezken bunlara bakmak baya etkileyici oluyor :d

bora_jb

Forum Demirbaşı
Tepki
106
cok guzel hareketler devamı ve gelıstrmen dılegıyle ama kask taksan cok daha guzel olur bence cunku senın gıbı ıyı ark ları kaybtmek ya da yaralandığını gormek asla ıstemem

endy

Daimi Üye
Tepki
97
ya bunlar eskı harktler trial le nerdeye butun harktlerı yapablıyorm ama bu arlar hava soguk oldhu ıcın cıkamıyorz fazla lastk de patlak yapmaya usenıyorm..:) ama bıraz dha ısınsn havlar soz butun harketlerımı fotola cekp sızle paylascam tskrler:):)

endy

Daimi Üye
Tepki
97
Kendi adıma,benim için mükemmel denecek seviyedeki hareketler bu yapıklarınız..Sanırım bu hareketleri günün ilk ışıklarına yakın zaman da yapıyorsunuz.Yanılıyormuyum.

yok abi aksam hava kararıken cekmıstık bunlar :):D