Ben de yönetici olmak istiyorum

Scudo

Yalnız Pedal

Forum Bağımlısı
Tepki
1.057
Bisiklet
Diğer
Bense yöneticilerin isimlerinin renklerine hastayım hangisi daha kıdemli çözemedim gitti kimi yeşil kimi kırmızı kimi sarı kimi turuncu canları sıkıldıkça renk değiştiriyorlar pc masaüstü duvarkağıdını değiştirir gibi yada bukalemun gibi kamufle olmak için mi yapıyorlar anlayamadım gitti. bir konu açıp bu yöneticilerin isimleri yazılıp renklerinin de kıdemli yazsalar keşke.

Berke

Road Bike Cyclist
Tepki
5.964
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@mustafa genç

Kırmızı en üst duzey
Turuncu genel yönetici
Yeşil moderator

M.Burak KARADAĞ

Forum Bağımlısı
Tepki
1.894
Bisiklet
Carraro
Herkesin yöneticisine kimse garışamaz :D aislkida :D
Aklıma Bahçeli geldi :D
Bunu gören çocuk diyor anneeee bende yönetici olsam benim de yetkilerim olsa, bizde niye yok bize niye almıyorsun diyor :D aşlskjdşlsakdisdia

Road_Runner

Road Runner
Tepki
25.895
Bisiklet
Cervélo
Az önce bir yorumum foruma kahvehane benzetmesi yaptığım için ve "herkes kendi adamının yorumunu beğeniyor artık, önemli olan yazılan değil kimi yazdığı" yazdığım için uçurulmuş. Neyse ki uzaklaştırmamışlar. İyi niyetlerine vermek lazım :snzdglsn: Yorumumun hangi kural ihlalinden uçurulduğunu bile açıklamıyorlar çünkü açıklayamazlar. Keyfi uçurum :D Yorumumu okuyup kendini kötü hissetmiş admin beyimiz. Forumun kahvehane olduğu sanılgısına kendisi de zaman zaman kapılıyor demek. Öyle olmasa, bunu okuyunca kendisini kötü hissedip yorumumu uçurmazdı. Eğer yaptığım kahvehane benzetmesi saçma ve gerçek dışı olsaydı buna güler geçerdi, çünkü zaten ortada öyle birşey olmadığını ve benim kahvehane dememle kahvehane olmayacağını bilirdi. Halbuki forum gerçekten de kıraathane artık :D O da bunu farkında. Duymaktan da rahatsız oluyor çünkü öyle olmadığını sanmaya devam etmek istiyor.
Ben forumun bu halinden rahatsız olup bunu dil getirince de admin bey gurur yapıp siliyor tabi. Sadece benim yorumumla değil alıp veremediği, kafasına esen yorumu uçurup kafasına esen konuyu kilitlediği için biz okey oynayan tayfayız, kendisi de çayları dağıtan kıraathane sahibi. Muhabbetimizin de bundan farkı yok, ortamın da bundan farkı yok, forum kurallarının ve yasaklarının da bundan farkı yok. Goygoy forum :D

Yönetimi eleştiren hiçbir başlık ayakta değil, eleştiremezsiniz yahu. İm-kan-sız. Eskiden açılan, benim dokunmadığım başlıklara bile admin bey dokundu ve uçurdu. Olay benim üstüme kaldı :D Diyorum ki bunu neden siliyoruz? Cevap yok.
Bakın "forum yönetimi" aratması yapınca karşıma 2 başlık çıkıyor ve ikisi de yoruma kapalı:
(link)
(link)

Bu tip hiçbir başlığa tahammülü yok en başından beri. Forum kurallarını taktığı falan yok, ona kendini iyi hissettirmeyen her şeyi uçuruyor. Uçur hacı abi, senin egonu tatmin için foruma giriyoruz biz zaten. Padişahım çok yaşa! Kimse kalmadı forumda hacı abi uyan artık. Forumda hiç-kim-se kal-ma-dı. Saçmalama artık. Yoksa 3-5 kişiyle foruma girip çıkmak zorunda kalacaksın.

Forumun en çok yorum yazan en beğenilen adamı, forumun demirbaşı kim oldu? Aç bir bak yahu. Bisiklet forumun bir numaralı adamı kim? Ne hale geldi forum bir tane turcu yok, birtane youtuber yok. Yok hacı abi hiçbiri yok. Triatletler gitti. Katlanır tayfası gitti, senin kafandaki forum kitlesi bu demek, al güle güle kullan. Bu yorumu da görür görmez uçur da, forumda herşey yolundaymış gibi sanmaya devam et, kendini tatmin et hacı abi :harika:

Sana hayatta (bu forumdan başka hayatın yok, yani forumda başarılar diliyorum) başarılar diliyorum :snzdglsn:

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@Serkan Mıstınoğlu yorumunuzu ben sildim, çünkü konu içinde attığım mesajda da belirttim gibi; içeriği polemiklerden, karşılıklı atışmalardan, olayın önemini kavrayamamış her türlü zihniyetten uzak tutmak gerektiği kanaatindeyim. Diğer bla bla blalarınız için de Allah akıl fikir versin diyorum, yaşadığınız hezeyanın umarım farkına varırsınız, ibretlik hikaye tarafına geçtiniz forumda, çok üzücü!

alper2508

Daimi Üye
Tepki
675
İsim
Alper
Bisiklet
Mosso
bu kadar eski konular komple silinse çok iyi olur
birileri sürekli gelip eski püskü konuları utanmadan hortlatıyor