Kağıthane

seyyahi

Üye
Tepki
13
herkese slm ben aranıza yeni katıldım..adım ibrahim yaşım 20 ....ben 14 yıldır bisiklete binen bir deliyim ama artık bu konuda bişeyler yapmak istediğimi farkettim ve kendime kron xc 2000 aldım 1 aydır gezilere turlara katılıp kondüsyon yapmaya çalışıyorum ...umarım beni arkadaş olarak kabul eder sorduğum sorulara cevap verir ve eğer varsa gezilere çağrırsınız...sorularımda bi tuhaflık hissederseniz lütfen beni küçümsemeyin:( :p bunun sebebi bisiklet hakkında hala pekçok şeyi bilmememden ve bisiklet terimlerini bilmemeden olabilir ....şimdiden herkese teşekkürler

Scudo

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
Seyyahi hoşgeldin aramıza, merak etme burada kimse kimseyi dışlamaz. Yeter ki saygı ve sevgi çerçevesinde, sıcak bir ortamda derdimizi, bildiğimizi, merak ettiğimizi paylaşalım :).
Forumu iyice incele, gezi ve tur duyurularının olduğu bölümü sık sık takip edersen her türlü geziden haberin olur, seni de aramızda görmekten memnun oluruz...
Tekrar hoş geldin aramıza, umarım iyi vakit geçirirsin... ;)

allofsins

Üye
Tepki
42
hoşgeldin...umarım iyi vakit gecirirsin...bende yenı uye oldum fakat cok rahat ve huzurlu bir ortam...cabuk adapte olursun sende......kendine iyi bak

obsolate

Daimi Üye
Tepki
265
Hoşgeldin seyyahi, sanırım sana yakın konumdayım (okmeydanı).. haberleşebiliriz ve alacakaranlıkta ortamın ölümcül yokuşlarını hizaya sokabiliriz.

Ender Alıcıoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
3.923

Seyyahi aramıza hoşgeldin . Hiç merak etme, bende çocukluğumdan beri bisiklete binerim ama buraya geldikten sonra bisiklet terimlerini öğrenmeye başladım. Eskiden sadece binermişim. Bir Trek ,Kron, Connandale vs. hiç bilmezdim. Bunların kaliteli bisiklet markaları olduğunu burada öğrendim. Bisiklet parça isimlerini dersen. Daha yarısını öğrenebildim.

Ama Forumumuz bir harika. Gayet seviyeli ve olgun bir yapıda.Herşeyi buradan öğreniyor insan.

Sana müsade edersen sorayım . Kronunu kaça aldın ? Bende almak için para biriktiriyorum da. Merak ettim.

Sana hayatında başarılar dilerim . Bol pedallı günler senin olsun..:p :)

Said Ergöktaş

Forum Demirbaşı
Tepki
197

aramıza hoşgeldim seyyahi..
umarım yararlı ve hoş vakitler geçirirsin..

kazasız-keyifli ve Bol Pedallı günler sana da.. ;)

Serkan Taşdelen

Forum Bağımlısı
Tepki
4.806
Seyahi hoş geldin foruma. Umarım iyi vakit geçirebilirsin. Kafana takılan her konuyu sorabilirsin. Halil'in dediği gibi kimse seni dışlamaz.

Sevgiler...

İLKER TAŞ

SPECİALİZED. S-WORKS M5 HARDTRAİLL ALL......
Tepki
794
İsim
İLKER
Bisiklet
Scott
foruma hoşgeldiniz artık zizde bisikletforum üyesisiniz

evrenselo1

Üye
Tepki
0
hoşgeldin seyyahi bende yeniyim 10gün falan oldu çok iyi bir ortam kesin seviceksindir ve bisiklet hakkında birşeyler öğreneceğine eminim

evrenselo1

Üye
Tepki
0
pardon beyler yanlış oldu sitede yada bilgisayarda bi hata var ben orayayazdım burda çıktı

evrenselo1

Üye
Tepki
0
hoşgeldin seyyahi bende yeniyim 10gün falan oldu çok iyi bir ortam kesin seviceksindir ve bisiklet hakkında birşeyler öğreneceğine eminim

hdeveci

Forum Bağımlısı
Tepki
811
tum arkadasların hosgeldin dileklerine katılıyorum ve diyorumki ne iyi ettinde geldin, ayrıcalıgı doyasıya kullanman dileklerimle,

ender abi gerci sönmez daha iyi bilir ama bende simdi baktım tekrar kron fiyatlarına asagıdaki gibi sanırım ama yinede sönmez daha iyi bilir kanısındayım
xc2000 :450£
xc3000 :490£
xc4000Lx :950£
xc4000xT :1500£
cT1000 :350£
xc1000 :380£

dedigim gibi sönmez daha doyurucu bir bilgi verebilir veya eforbikes.com adresinden bisikletler hakkında daha farklı bir bilgide edinebilirsin.saygilarımla

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: