Ben ve bebişim

Scudo

Laxeri

Daimi Üye
Tepki
288
güzel olmuş.bikaç tane değişik açılardan da olsaymış fena olmazdı

• Beğen
Tepkiler: nazz

otec

Forum Bağımlısı
Tepki
712
bu tek fotoğrafta bebişten ziyade siz göze çarpıyosunuz :)
başka fotolarda bekliyoruz lütfen

• Beğen

Baki Berk Kayalar

Forum Bağımlısı
Tepki
1.208
Bebişin daha güzel açılarını görmek isteriz ;) Çözünürlürlüğü de yüksek isteriz;)

• Beğen

Hasan Hakan Koç

Forum Bağımlısı
Tepki
1.177
özellikle halil kardeşimin kini ve diğer bütün yorumların aynılarını benim de yazmış olduğumu kabul edersen çok sevinirim :rolleyes: ..tembellik ruhumuzda var napalım :)

bisikletinle kazasız belasız keyifli sürüşler dilerim

bisikletci

Forum Bağımlısı
Tepki
380
Başlangıç
1987—88
Bisiklet
Specialized
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Bebişin markası ney ben secemedimde .. Bi kac foto daha olsa süper olur ;) güle güle kullanman dileğiyle ..

Bülent ÖZER

Forum Bağımlısı
Tepki
2.822
Bisiklet
Colnago
bebişin markasını tahmin edelim diye heba olmayalım.şimdi castello diycem ,scott çıkacak mümkünse detaylı bir resim recaa edelim.

nazz

Forum Demirbaşı
Tepki
284
arkadaşlar öncelikle özür dilerim,bir süredir pcdeki problem yüzünden siteye giremedim,bisikletimle bir tek o foto var şimdilik,bir ad daha var o da çok uzak..
önceki konularıma katılanlar bilirler,denge sorunum vardı,onu aşmak için aldım bu bisikleti,çokda memnunum,ama biraz daha alışınca değiştireceğim,
yıldızlardan almıştım cannus..özelliklerinide bilmiyorum,zaten bisikletlerden anlamıyorum,yeniyim:) olacak o kadar anlayış lütfen...
başka foto olursa ekleyeceğim..
sevgiler

bisikletci

Forum Bağımlısı
Tepki
380
Başlangıç
1987—88
Bisiklet
Specialized
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Sanırım o problem pc den deil yaww bende giremedim dünden beridir siteye , ancak bu aksam girebildim ..

• Beğen
Tepkiler: kalkmazdüşmez

grikartal

Forum Demirbaşı
Tepki
435
slm mrb,çok hoş bir resim olmuş,başka resimler de görmek isteriz tabıkı başka açılardan da hem orası türkiyenın cenneti,çok güzel yerlerını paylaşmanızı dört gözle bekleriz.ii sürüşler aman ha kask ımızı unutmayalım,iii sürüşler.hee bide bisikleetli resmini koyarsan çok daha iii olur yanı motor dan,eee bizler sporcuyuz rahatlık pek bize gelmez:):) nacizane fikrimce yalnızca.GRİKARTAL