Bembeyaz karlar yağdı Eskişehir'e, 9 yiğit bisikletli çıktı meydane...

Scudo

Ahmet Can Yakışır

Forum Bağımlısı
Tepki
1.137
Bisiklet
Sedona
@teampasha

ben de yıllardır karda bisikletle gezerken nasıl eğlendiklerini anlatan insanları içim burkularak izledim, anca şimdi kısmet oldu... dilerim bir gün siz de yaşayabilirsiniz bu duyguyu, hani "ölmeden önce yapmanız gereken 50 şey" gibisinden bir liste hazırlasam bu olay kesinlikle en üst sıralarda olurdu ;)

@Mesut Girgiç

yiğitler adına ben de size teşekkür ederim efendim :)

@ASTROCU

ben (link) kullandığım fotoğraf makinesini bayramda kardeşime bıraktığım için pişman olmuştum geziyi organize ederken, senin makine kurtardı valla bizi kardeşim iyi bak o telefona :)

@deenna

vaz geçirir mi, tam tersine kamçıladı :) yağmurda bisiklet sürmek kadar rezil bir şey yok, insanın her tarafı çamur oluyor ve hiç bir eğlencesi yok... ama kar bambaşka; ne etrafa fırlıyor, ne kirletiyor, ne de bisiklete zarar veriyor. benim bisikletin lastikleri sıfırken bile bu kadar temiz değildi, şimdi resmen simsiyah parlıyor :D soğuk da dert değil, pedal çevirdikçe ısındığımız için hiç üşümedik ;)

@ralakoç

karların altında buz tabakası olsaydı işimiz çok zordu, fakat biz giderken bile ince ince kar yağıyordu ve zemindeki tertemiz kar tabakası sürekli kendini yeniliyordu. tek sorun frenlerimizin iptal olmasıydı, ama karlar lastiklerin dönüşünü zorlaştırdığı için pedal çevirmeyi bıraktığımızda kısa sürede duruyorduk... maalesef şu an bütün karların üstü ince bir buz tabakasıyla kaplı ve çoğu yer çamura bulandı, o yüzden ilk gün bu geziyi yaptık ve biz alacağımız zevki aldık :)

jemboy

Daimi Üye
Tepki
645
Bensiz ne kadarda tadı çıkmasada cok eylendiğinize inanıyorum ayaklarınıza sağlık böle faaliyetleri yapan yada katılan arkadaşların sürekli arkasında ve yanındayız teşekkür ederiz ahmet bey

Not: Sizin gibi gençleri uzun yollarda da görmek isteriz

saygılar ....

bozuk_para

Ahmet Can Yakışır

Forum Bağımlısı
Tepki
1.137
Bisiklet
Sedona
@bozuk_para

bu gezide karda ilerlemenin inceliklerini öğrendik, eğer olursa bir sonraki kar gezimizde uzun yola çıkmayı planlıyoruz selçuk beyciğim.

saygılarımı sunar, büyüklerin ellerinden, küçüklerin gözlerinden, yol bisikletinizin gidonundan öperim efendim...

• Beğen
Tepkiler: jemboy

Recep BARITCI

Aktif Üye
Tepki
95
Bisiklet
Carraro
işte eskişehir işte memleketim bende katılmak isterdım ama birdahakıneymış kısmet sizlerin ayagın saglık görüşmek üzere

cazz

Daimi Üye
Tepki
112
Eskişehir, Eskişehir
Yalçın kaya sarp yeri
Kalelerden çok kuvvetli
İçindeki bisikletçilerin

yüreğinize sağlık. paylaşım için teşekkürler

Alp Aslan

Forum Bağımlısı
Tepki
4.150
Bisiklet
Cannondale
teşekkürler arkadaşlar gerçekten muhteşem olmuş, kar manzarası sevenleri kıskandıracak bir gezi tekrar teşekkürler iyi seneler

jason X

Üye
Tepki
28
Gerçegi söylemek gerekirse güzel bir gezi olmus ne yazıkki Adanaya kar yagmıyor biz kar keyfinden mahrumuz palasım için tesekkürler