Belimin Agrisi

Konu, 'Sağlık - Antrenman - Beslenme' kısmında onur güneş tarafından paylaşıldı.

1. onur güneş

onur güneş Forum Bağımlısı

Seviye:
    Bugun arkadasla sakalasirken cocuk ustume dustu belim egilince filan agriyor simdi dinlendiriyorum dik ve yatarak kremde surduk yarina gecmese doktora gidicem 3 haftadir hertarafimi sakatladim bir kere bisiklet dususu hertarafim soyuldj hafta sonu yine dusus kalcami vurdum ilk gun baya agridi hatta pazarteside baya agriyordu bisiklete bindim gecti :) Belimde egilince agrimasa binicem gidicemde baya agriyor tahminim incilme tarzi birsey olmustur sormak istedigim sizin basiniza boyle bir durum geldi mi?

GT-I9100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. Efecan UZUN

Efecan UZUN Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Corratec
    Seviye:
    Bel ağrısı bir çok sebepten olabilir . Belki bir yel vardı ve arkadaşınızın atladığı an saplandı , belki o an ani bir hareketle böbrek harekete geçti vs. bende yağmur altında kaldım iki gün sonra sabaha karşı tam bisiklete bincem ayağı kaldırdım ve yel sancısı güüm :D o sancıyla yere yığıldım iki gün evden çıkamadım. Bence benim gibi direnmeyin bir doktora görünün eğer sert bir ağrıysa böbrek ağrısı bile olabilir allah korusun . Çok çok geçmiş olsun buara.

3. muratcolakoglu

muratcolakoglu Onursal Üye

Bisiklet:
    Colnago
    Seviye:
    Bişey olmaz ciddi birşey olsa acıdan duramazsın. itiş kakış esnasından böyle şeyler olur.

İlginizi Çekebilir

upload_2016-10-20_14-13-9.png
VO2max, ciğerlerimize aldığımız oksijenin ne kadarının yakıt üretiminde kullanıldığını gösteren bir üst sınır. Esasen aerobik kondüsyonla ilgili bir konu. Aerobik kondüsyon ise, birkaç dakikadan...
4.png
Strava'cıların korkulu rüyası dijital epoyu konuşuyoruz bugün :D Sportmenliğe aykırı davranan bu KOM avcılarının bunu neden yaptığını, nasıl yaptığını, ve bunu nereden anlayabileceğimizi...
IMG-20151016-WA0000.jpg
2-3 Yıldır bisikletle uğraşıyorum, son bir yılda ise spor esnasında nabız değerlerimide kontrol ederek yüksek performans üzerine yapıyorum, dinlenik nabzım bu yıl geriye dönük bakıldığında...