belgrad

Scudo

muratcodek

Forum Demirbaşı
Tepki
156
İsim
Murat
Başlangıç
1996—97
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
2 hafta önce ordaydım çoçuklar gıbı eglendım ordan oraya :) belgradda heryer parkur :D

serhat fırat

Daimi Üye
Tepki
177
Bende Bazen neset suyundan baslayip birkac saat suren birtur yapiyorum ama yanliz olmuyor. Duzenli bir belgrat turu olursa ben katilirim pazarlari. Dediginiz gibi belgratin her yeri parkur istediginiz kadar uzatabilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: victory

victory

Daimi Üye
Tepki
174
yer olarak en kısa sürede harita üzerinde belirticem ama başladıgımız yeri isim olarak bilmiyorum bölge olarak ayvant bendi. her pazar gidyoruz yarın sabahta gidicez ama kardeşimle 2 miz gittimiz için saat belli olmuyo 8 ile 10 arası degisiyo aslında kalabalık olabilirsek biraz sabitleyebilirz süper olur yol uzerinde çeşme de var yer yer su sıkıntısı falan yok araba yok insan yok :D:d

@Yavuz İLHAN

• Beğen
Tepkiler: serhat fırat
Tepki
65
evet arkadaşlar buluşma yeri ve saati belirlenirse bende katılırım. bir hafta atlatsam bile diğer hafta mutlaka aranızda olurum diye düşünüyorum...

victory bence buluşma yeri ve zaman üzerinde çalışmaya başlayın :)
ben fulya da oturuyorum...

• Beğen
Tepkiler: victory

victory

Daimi Üye
Tepki
174
bu konuyu daha önce açmış olamak isterdim bu kadar ilgili arkadaşlar la pedallamak cok guzel olurdu . malum ramazan oldugundan bende gidemeyecegim ramazan biter bitmez herkeze haber vermiş olurum .. ilgi gösteren arkadaşlara cok teşşekur ederim .:)

Tepki
46
@ozan çolak

Ozan Bey, muhtemelen bu pazar da biryerlere giderim. O yüzden cumartesiden haberleşirsek iyi olur. Yalnız bildiğiniz parkur vs. varsa önceden bakalım belirleyelim iyi olur. Karambole de gezilebilir farketmez çok. Denize de gidilebilir hatta...

Tepki
65
tecrübeli arkadaşlar daha iyi fikir verecektir...
bu parkur nasıl?
eğer mantıklı bulursanız parkuru 5 etapta tamamlayacak şekilde detaylarını eğim değerleri ve uzunlukları çıkarabilirim.
böylece takip edebileceğimiz bir haritamız olur :)

takip noktaları:
1- Cevahir, Şişli (Aynı zamanda buluşma ve çıkış noktamız olur)
2- Belgrad girişi, Maslak (Belgrad ormanına giriş noktamız)
3- Bahçeköy (İlk durağımız ve kahvaltı mekanımız olabilir)
4- Kemerburgaz (Bir önceki durakla arasındaki en zevkli yola sahip ikinci durağımız)
5- Ayazağa (dönüş yolu)

http://www.yavuzilhan.com/bike/parkur_belgrad.jpg

Tepki
46
@Yavuz İLHAN

geçtiğimiz pazar o güzergahın bir kısmını geçtim. göktürk-kemerburgaz-bahçeköy-sarıyer = 21km civarıydı. gidiş dönüş 40km yi geçmişti. tavsiye ederim zevkli parkur.

Eren Boz

Daimi Üye
Tepki
96
çok hoş gözüküyor, beni de aranıza alırsanız gelmeyi düşünüyorum. ben hep tek başıma bebek rumeli kavağı tarafı sahil şeridinde turlardım. yeni başlamış biri için güzel bir tecrübe olur diye düşünüyorum.

Tepki
50
Bende gelmek isterim. Yalnız Maltepe'den gelcem. Zincirlikuyu da buluşabiliriz. bir saat verirseniz ve bu planı olgunlaştırırsanız sevinirim.

serhat fırat

Daimi Üye
Tepki
177
Parkurun bahcekoye kadar olan bolumune birsey diyemiycem ama bahcekoyden orman fakultesinin oradan belgrada girip orman icerisinden devam edip ayvat bendine kadar gidip ayvat bendinden de nesetsuyuna geri donulup belgrad cikisindan cikip yine bahcekoy den geridonulebilir. Boylece daha cok orman ici surus yapilabilir. Ben bir kere orman icinde boyle bir tur yapmistim rota hafizamda ayni zamanda gpx formatinda gps imdede kayitli yani kaybolmayiz.

Tepki
50
Arkadaşlar bir belirsizlik var. Ben bir öneride bulunacağım. İtirazı olan varsa değiştirebiliriz. 15 ağustos pazar günü sabah 7:45 Zincirlikuyuda yada levent'te buluşabiliriz.Anladığım kadarı ile gelecek arkadaşları sıralıycağım.

1)serkan ertan
2)ozan çolak
3)gökay üngüder
4)yavuz ilhan
5)serhat fırat

Tepki
50
1)serkan ertan
2)ozan çolak
3)gökay üngüder
4)yavuz ilhan
5)serhat fırat
6)eren boz

Tepki
35
belgrad'a bende daha önce hic gitmedim eger bu pazar günü tam yer ve saat belirtilirse gelmek isterim. yanlız forumda o kadar çok konu başlıgı ve bölüm varki yeni aranıza katıldıgım için tam takip edemiyorum isallah tekrar buraya bakmayı unutmam :=)

Tepki
65
@serhat fırat

parkuru daha önce katetmiş birinin olması güzel :)
bu durumda haritamız değişmiş oluyor. yeni güzergahı gönderebilirseniz sevinirim.
ben her ihtimalde bu güzergahın detaylarını çıkarıp atarım birazdan.. duruma göre değişiklik yaparız.