Belgrad Yarisi Video Kaydi !!!

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
788
BELGRAD VIDEO GORUNTULERI

Dosya Adi: Belgrat_Yarisi_Web.zip
DownloadLink: (link)

Video Bilgileri
Cozunurluk: 384x288
Bitrate: 700
Fps: 25
File-Size: 84,73 Mb
Uploaded: 27.11.2006, 21:46

Not: ben hic bir gezide sahsi kayit yapmam bu yaris goruntulerinide bisikletforum uyeleri icin cektim her nekadar cekerken bayginlik gecirip beni ambulansa goturup tedavi etselerde butun yaptiklarim siz degerli arkadaslarim icindir buyuzden finisi cekemedim ama yarisi izleyebilirsiniz enazindan. sabah hasta hasta uyandim canim cok sikiliyordu bende videoyu bilgisayara atip montajlayim zaman oldurum hem dedim bu sayede aksama yetistirebildim videoyu.
Tesekkurlerinizi Bekleriz !!!

Orkun ve Ergun`e Tesekkurler

Scudo

Turhan Evci

Forum Bağımlısı
Tepki
313
@(ZEO)

Ollleeeyyyyy vede ilk indiren de ben oluyorum :)
Teşekkürler, ellerine sağlık Zeo.
Geçmiş olsun, ve her zaman bu gibi durumlarda hızır gibi imdada yetişen Ergun'a da buradan yardımları için tekrar teşekkür ediyorum.

• Beğen
Tepkiler: Ergün Gündoğar

Sercan

Forum Bağımlısı
Tepki
204
Elinize, klavyenize, kameranıza sağlık. Bu arada çok geçmiş olsun, bayılan sizdiniz demek. Umarım bir problem yoktur... İnşallah görünmüşümdür video'da. Zaten çok az fotomu buldum :) Tekrar teşekkürler...

Ergün Gündoğar

Forum Bağımlısı
Tepki
206
Eline sağlık Alper, hasta halinle uğraşmışsın video ile, umarım daha iyisindir şimdi.;)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
788
hala enerjim yerinde degil ama yarina duzelirim heralde.
------------------
Kameramanliga Sirtcantam diger adiyla Doga Ve Macera grubunda basladim treking,bisiklet,kayatirmanisi dallarinda kayitlar yaptim ve simdide sirada bisikletforum var !!!
umarim cektiklerimi begenirsiniz

Fatih Özgenlik

Forum Bağımlısı
Tepki
393
hemen indiriyorum ve çok merak ediyorum, keşke finişte olsaymış. 1 saniye farkla bitirmiş ilk 2 bisikletçi. yine de emeklerin için çok sağol...

Orkun Oskay

Aktif Üye
Tepki
165
Tamam arabayı hızlı kullanmış olabilirim ama sağ salim seni ambulansa yetiştirdim. Arabadaki arkadaşlar kafalarını çaptılarsa kusura bakmayın. Yarışan arkadaşlar bilirler, bazı yerler düz değildi. Bir de bizim Land Rover'ın doğası gereği yüksek devirde kullanmam gerekiyordu.Umarım kendine dikkat edersin. Çok çok geçmiş olsun.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
788
videoyu cekip izliyen arkadaslar video hakkindaki yorumlari eksikleri ve dusuncelerini paylasirlarsa ilerdeki cekimleri daha iyi cekebilme durumum olabilir.

Aydın

Forum Bağımlısı
Tepki
940
Sevgili Alper,

Parkurda rahatsızlandığın gün bizi yanına JEEP ile getiren ORKUN'A, SEMRA'YA,
değerli yöneticimiz BEHCET'E ve yanında bulunan ERGUN'E, sağlık ekibine, kendi araçlariyla da yanımıza gelen SERKAN beye sonsuz teşekkürler ederiz.

İyi ol, kal sağlıcakla :)

Sevgilerimle,

Aydın

• Beğen
Tepkiler: istanbul2024

Sercan

Forum Bağımlısı
Tepki
204
Video'yu indirdim, fakat rar dosyasi hata veriyor. Sanırım bir problem var, ya da benim PC'de bir problem var. Başkasında da çıktı mı acaba herhangi problem video'da?

tayfur

Forum Bağımlısı
Tepki
1.025
Çok geçmiş olsun, benim de yarışım ilk turun sonunda ambulansta bitti. Kramplardan bir türlü kurtulamadım.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
788
@Sercan

sen baska dosya cekmisin ozaman cunku dosya rarli degil zipli.
kimsede sorun cikmadi valla.

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
@Sercan

Aynı sorunu ben de yaşadım... aynı şekilde RAR uzantılıydı dosya... Allah allah :(

emsey229

Daimi Üye
Tepki
70
dev adama cok tesekkur ederim :) bu arada gecmis olsun hic birseyden haberim yok ne oldu ya?

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
788
@HaliliOzturk

dedigim gibi dosya zipli. sitede yogunluktan dolayi kayisiklik olmus olabilir belki bilemiyorum ama %1000 rarli degil yane